Informujemy, że 27.03.2018 r. w Liceum Ogólnokształcącym im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu odbędą się zebrania rodziców z wychowawcami klas
oraz Drzwi Otwarte, czyli możliwość kontaktu z nauczycielami poszczególnych przedmiotów.
W dniu 27-03-2018 r. SPOTKANIE RADY RODZICÓW godz.16.00- 16.30 w czytelni.
Spotkanie z Dyrekcją szkoły Rodziców klas III w auli godz. 16.30 – 17.00.
Spotkanie wychowawców klas I-III z rodzicami godz. 17.00 -17.30
Klasa I a – Katarzyna Kondratnik – gabinet nr 45
Klasa I b – Kazimierz Walotka – nauczyciel nieobecny, termin spotkania ustali wychowawca
Klasa I c – Bogdan Szymański – gabinet nr 48;
Klasa I d – Renata Rak – gabinet nr 88;
Klasa I e – Sylwia Wojciechowska – gabinet nr 72;
Klasa I f – Beata Stypczyńska – gabinet nr 55;
Klasa II a – Krystyna Dudek – nauczyciel nieobecny, termin spotkania ustali wychowawca;
Klasa II b – Karolina Prusiecka – gabinet nr 79;
Klasa II c – Rafał Pozauć – gabinet nr 81;
Klasa II d – Anna Oleksyn – gabinet nr 75;
Klasa II e – Ewelina Mielewczyk – nauczyciel nieobecny, termin spotkania ustali wychowawca;
Klasa II f – Regina Semenowicz – nauczyciel nieobecny, termin spotkania ustali wychowawca;
Klasa III b – Tomasz Mańkowski– gabinet 58;
Klasa III c – Beata Łężny – gabinet nr 53;
Klasa III d – Elżbieta Tymińska – gabinet nr 67;
Klasa III e – Paweł Pilczuk – gabinet nr 69;
Klasa III f – Justyna Cebulska – gabinet nr 84;
Dyżury nauczycieli przedmiotów godz. 17.30-18.30
Język polski
- mgr Beata Stypczyńska – gabinet nr 55;
- mgr Beata Łężny – gabinet nr 53;
- mgr Karolina Prusiecka – gabinet nr 79;
- mgr Bogdan Szymański – gabinet nr 48;
Matematyka
- mgr Krystyna Dudek – nauczyciel nieobecny;
- mgr Małgorzata Zosik – gabinet nr 87;
- mgr Sylwia Wojciechowska – gabinet nr 72;
- mgr Dorota Chitruń – gabinet dyrektora nr 34;
- mgr Elżbieta Tymińska – gabinet 67;
Język angielski
- mgr Jerzy Krajewski – gabinet nr 64;
- mgr Justyna Cebulska – gabinet nr 84;
- mgr Małgorzata Pasławska – gabinet nr 85;
- mgr Barbara Pilczuk – gabinet nr 51;
Język niemiecki
- mgr Aneta Błaszkiewicz – gabinet nr 54;
- mgr Agnieszka Hładyszewska – gabinet nr 78;
- mgr Regina Semenowicz – nauczyciel nieobecny;
- mgr Elżbieta Chmura-Grzegorowska – gabinet nr 46;
Historia
- mgr Bogumiła Siemiatycka – nauczyciel nieobecny;
- mgr Magdalena Siemaszko – gabinet wicedyrektora nr 34;
- mgr Tomasz Mańkowski – gabinet nr 58;
- mgr Rafał Pozauć – gabinet nr 81;
Wiedza o społeczeństwie
- mgr Magdalena Siemaszko – gabinet wicedyrektora nr 34;
- mgr Tomasz Mańkowski – gabinet nr 58;
- mgr Rafał Pozauć – gabinet nr 81;
- mgr Bogdan Szymański – gabinet nr 48;
Biologia, przyroda
- mgr Anna Oleksyn – gabinet nr 75;
- mgr Renata Rak – gabinet nr 88;
Edukacja dla bezpieczeństwa
- mgr Anna Oleksyn – gabinet nr 75;
Geografia
- mgr Kazimierz Walotka – nauczyciel nieobecny;
- mgr Katarzyna Kondratnik – gabinet nr 45;
Fizyka
- mgr Dorota Chitruń – gabinet dyrektora 34;
- mgr Ewelina Mielewczyk – nauczyciel nieobecny;
Informatyka
- mgr Paweł Pilczuk – gabinet nr 71;
Chemia
- mgr Renata Rak – gabinet nr 88;
Wychowanie fizyczne
- mgr Rafał Pozauć – gabinet nr 81;
- mgr Katarzyna Kondratnik – gabinet nr 45;
- mgr Marta Bukowa – gabinet w-f, sala sportowa;
- mgr Artur Garboliński – gabinet w-f, sala sportowa;
Podstawy Przedsiębiorczości
- mgr Magdalena Siemaszko – gabinet wicedyrektora nr 34;
Religia
- mgr Katarzyna Przytulska – gabinet nr 76;
- mgr Marcin Konieczny – gabinet nr 77;
Pedagog
- mgr Marta Łyczkowska – pedagog nieobecny, termin spotkania do uzgodnienia – tel. 75 77 52 512;