Informujemy, że 15.11.2018 r. w Liceum Ogólnokształcącym im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu odbędą się Drzwi Otwarte.
Zebranie Rady Rodziców
15.11.2018 r.
godz. 16.30 – 17.00 (czytelnia)
Spotkanie wychowawców klas I-III z rodzicami
15.11.2018 r.
godz. 17.00 – 17.30
Klasa I A – Tomasz Mańkowski – gabinet nr 58
Klasa I B – Agnieszka Hładyszewska – gabinet nr 73
Klasa I C – Beata Łężny – gabinet nr 53
Klasa I D – Katarzyna Przytulska – nauczyciel nieobecny
Klasa I E – Elżbieta Tymińska – gabinet nr 67
Klasa II A – Paweł Pilczuk – gabinet nr 69
Klasa II B – Kazimierz Walotka – gabinet nr 86
Klasa II C – Bogdan Szymański – nauczyciel nieobecny
Klasa II D – Renata Rak – gabinet nr 88
Klasa II E – Sylwia Wojciechowska – nauczyciel nieobecny
Klasa III A – Krystyna Dudek – gabinet nr 59
Klasa III B – Karolina Prusiecka – gabinet nr 79
Klasa III C – Rafał Pozauć – gabinet nr 52
Klasa III D – Anna Oleksyn – gabinet nr 75
Klasa III E – Ewelina Mielewczyk – gabinet nr 65
Klasa III F – Małgorzata Pasławska – gabinet nr 85
Dyżury nauczycieli przedmiotów
15.11.2018 r.
godzina: 17:30-18:30
Język polski
- Beata Stypczyńska – nauczyciel nieobecny (wycieczka klasowa)
- Beata Łężny – gabinet nr 53
- Karolina Prusiecka – gabinet nr 79
- Bogdan Szymański – nauczyciel nieobecny (wycieczka klasowa)
Matematyka
- Krystyna Dudek – gabinet nr 59
- Małgorzata Zosik – gabinet nr 87
- Sylwia Wojciechowska – nauczyciel nieobecny (wycieczka klasowa)
- Dorota Chitruń – gabinet dyrektora
- Elżbieta Tymińska – gabinet 67
Język angielski
- Jerzy Krajewski –gabinet nr 64
- Piotr Nowak – nauczyciel nieobecny
- Justyna Cebulska – gabinet nr 84
- Małgorzata Pasławska – gabinet nr 85
- Barbara Pilczuk – nauczyciel nieobecny
Język niemiecki
- Aneta Błaszkiewicz – gabinet nr 54
- Agnieszka Hładyszewska – gabinet nr 73
- Elżbieta Chmura – Grzegorowska – gabinet nr 46
Historia
- Magdalena Siemaszko – gabinet wicedyrektora nr 34
- Tomasz Mańkowski – gabinet nr 58
- Rafał Pozauć – gabinet nr 52
Wiedza o społeczeństwie
- Magdalena Siemaszko – gabinet wicedyrektora nr 34
- Tomasz Mańkowski – gabinet nr 58
- Rafał Pozauć – gabinet nr 52
Biologia, przyroda
- Anna Oleksyn – gabinet nr 75
Edukacja dla bezpieczeństwa
- Anna Oleksyn – gabinet nr 75
Geografia
- Kazimierz Walotka – gabinet nr 86
Fizyka
- Ewelina Mielewczyk – gabinet nr 65
Informatyka
- Paweł Pilczuk – gabinet nr 69
Chemia
- Renata Rak – gabinet nr 88
Wychowanie fizyczne
- Tadeusz Morawski –gabinet wf – sala sportowa
- Marta Bukowa – gabinet wf – sala sportowa
- Katarzyna Kondratnik – gabinet wf – sala sportowa
- Artur Garboliński – gabinet wf – sala sportowa
Podstawy Przedsiębiorczości
- Magdalena Siemaszko – gabinet wicedyrektora nr 34
- Kazimierz Walotka – gabinet nr 86
Religia
- Katarzyna Przytulska – nauczyciel nieobecny
- Adam Szpotański – pokój nauczycielski
Pedagog
- Marta Łyczkowska – gabinet pedagoga