Rok szkolny 2023-2024
KLASY I
(na podbudowie szkoły podstawowej)
Klasa I A
wychowawca mgr Agnieszka Hładyszewska
z rozszerzonym programem nauczania: matematyki i informatyki
Klasa I B
wychowawca: mgr Ewelina Mielewczyk
z rozszerzonym programem nauczania: matematyki i fizyki
Klasa I C
wychowawca: mgr Elżbieta Górecka
z rozszerzonym programem nauczania: języka polskiego i historii
Klasa I D
wychowawca: mgr Anna Gadomska
z rozszerzonym programem nauczania: biologii i chemii
Klasa I E
wychowawca mgr Małgorzata Cygan-Pflegel
z rozszerzonym programem nauczania: języków obcych
(język angielski i język niemiecki)
KLASY II
(na podbudowie szkoły podstawowej)
Klasa II A
wychowawca mgr Jadwiga Proniewicz-Hasiak
z rozszerzonym programem nauczania: matematyki i informatyki
Klasa II B
wychowawca mgr Elżbieta Tymińska
z rozszerzonym programem nauczania: matematyki i fizyki
Klasa II C
wychowawca mgr Beata Łężny
z rozszerzonym programem nauczania: języka polskiego i historii
Klasa II D
wychowawca: mgr Bogdan Szymański
z rozszerzonym programem nauczania: biologii i chemii
Klasa II E
wychowawca mgr Barbara Pilczuk
z rozszerzonym programem nauczania: języków obcych
(język angielski i język niemiecki)
KLASY III
(na podbudowie szkoły podstawowej)
Klasa III A
wychowawca mgr Tomasz Mańkowski
z rozszerzonym programem nauczania: matematyki i informatyki
z rozszerzonym programem nauczania: matematyki i fizyki
Klasa III C
wychowawca mgr Magdalena Siemaszko
z rozszerzonym programem nauczania: języka polskiego i historii
Klasa III D
wychowawca: mgr Tomasz Szymański
z rozszerzonym programem nauczania: biologii i chemii
KLASY IV
(na podbudowie szkoły podstawowej)
Klasa IV A
wychowawca mgr Sylwia Wojciechowska
z rozszerzonym programem nauczania: matematyki i informatyki
z rozszerzonym programem nauczania: matematyki i geografii
Klasa IV B
wychowawca – mgr Aleksandra Piotrowska
z rozszerzonym programem nauczania: matematyki i fizyki
Klasa IV C
wychowawca mgr Beata Stypczyńska
z rozszerzonym programem nauczania: języka polskiego i historii
Klasa IV D
wychowawca: mgr Monika Chmielewska
z rozszerzonym programem nauczania: biologii i chemii