Herb szkoły

Edukonkurs z nagrodami dla uczniów!

Warszawski Instytut Bankowości serdecznie zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych do udziału w ogólnopolskim edukacyjnym konkursie pt. Cyber Geniusz Uczeń z wysokimi nagrodami pieniężnymi!

Konkurs to test wiedzy na platformie internetowej Testportal. Test rusza 9 maja i potrwa do 30 maja 2024r. Uczestnicząc w teście uczniowie zapoznają się z różnymi zagrożeniami w przestrzeni cyfrowej, sprawdzą swoją wiedzę w zakresie bezpieczeństwa w sieci, a najlepsi cybergeniusze wygrają nagrody!

Zasady:
Test składa się z 30 zamkniętych pytań o różnym stopniu trudności. Tylko jedna odpowiedź jest prawidłowa. Na każde pytanie i udzielenie prawidłowej odpowiedzi uczestnik ma 30 sekund – stąd rozwiązanie testu nie zajmie dłużej niż 15 minut.

Jak wziąć udział?:
Przed rozpoczęciem rozwiązywania testu uczeń dokonuje Rejestracji na stronie internetowej https://cyber.wib.edu.pl/test-wiedzy/ – należy kliknąć w zakładkę Rejestracja, która przeniesie do formularza rejestracyjnego na platformie Testportal.

Test ma charakter konkursowy – Zwycięzca oraz Laureaci II i III miejsca zostaną nagrodzeni za swoją wiedzę i szybkość rozwiązywania testu.
Nagrody wynoszą:
· I miejsce: 1800 zł
· II miejsce: 1300 zł
· III miejsce: 800 zł
Sprawdź swoją wiedzę, bądź bezpieczny w sieci i wygraj nagrody!