Herb szkoły

Ogólnopolski Konkurs Programistyczny Gigathon

Zachęcamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w II edycji Ogólnopolskiego Konkursu Programistycznego Gigathon, który objęty został patronatem honorowym Ministra Edukacji. Konkurs jest doskonałą okazją dla młodych pasjonatów technologii, aby sprawdzić swoje umiejętności programistyczne i zawalczyć o wyjątkowe nagrody.

W tej edycji do grona partnerów Gigathonu dołączyła firma Komputronik, która została sponsorem głównym i fundatorem sprzętu elektronicznego dla zwycięzców.

Nagrody:
● Konsola XboxSeries X;
● telefony, tablety i akcesoria marki Samsung;
● kursy i obozy programistyczne
● pakiety książek od wydawnictw Helion i Harper Collins

Kategorie:
● Minecraft (7-9 lat)
● Scratch (10-12 lat)
● C#, C++ oraz Python (13-15 i 16-18)

Etapy:
● I etap: 06.05- 26.05 (quiz)
● II etap: 23.09- 07.10 (quiz)
● III etap: 08.10- 23.10 (zadanie projektowe)
● Wielki finał (listopad 2024)

Zapisy już wystartowały, dlatego nie czekaj i zapisz się na info.gigathon.pl/edu. Wypełnienie formularza zajmie Ci tylko 3 minuty. Konkurs to również szansa dla naszej szkoły, aby dołączyć do rywalizacji w ramach Gigathon School Challenge, gdzie każdy uczestnik zdobywa punkty i zwiększa jej szansę na wygraną. Zachęcamy do zapoznania się ze stroną konkursu, gdzie znajdziecie nie tylko formularze zapisowe, ale również niezbędne materiały powtórzeniowe. Pobierz je, sprawdź swoją wiedzę i już dziś rozpocznij przygotowania do konkursu.