Warning: file_exists(): Unable to find the wrapper "https" - did you forget to enable it when you configured PHP? in /home2/loo/domains/lo.zgorzelec.org/public_html/wp-content/plugins/stratum/includes/scripts-manager.php on line 133
Herb szkoły

Akademia CISCO – PLAN SZKOLEŃ

Z nowym rokiem szkolnym rozpoczynamy kolejny sezon szkoleń w ramach Akademii CISCO. Szkolenia dedykowane są uczniom, którzy chcą podnosić swoje kwalifikacje komputerowe oraz rozwijać się w dziedzinie sieci komputerowych. Wszystkie szkolenia kończą się egzaminem, po zdaniu którego otrzymuje się certyfikat potwierdzający zdobycie określonych umiejętności.

W zależności od stopnia zaawansowania uczniowie mogą skorzystać z trzech różnych kursów. Dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z komputerem i Akademią CISCO, przewidziany jest kurs IT Essentials: PC Hardware and Software. Szkolenie pozwala na zdobycie szerokiej wiedzy na temat działania sprzętu komputerowego, systemów operacyjnych oraz elementów składowych komputera i sieci komputerowych.

Uczniowie, którzy mają już większe doświadczenie i ukończyli szkolenie IT Essentials mogą skorzystać z kursu CCNA Discovery sem 1 i 2, który pozwala na uzyskanie teoretycznej oraz praktycznej wiedzy z zakresu projektowania, rozwoju, serwisowania, bezpieczeństwa i utrzymywania sieci komputerowych.

Terminy zajęć:

  • IT Essentials: poniedziałki o 14.20 (pierwsze spotkanie 29.09 – opóźnienie spowodowane wdrażaniem nowej wersji kursu przez Cisco Networking Academy)
  • CCNA Discovery sem1: środy o 14.20 (pierwsze spotkanie 17.09)
  • CCNA Discovery sem2: wtorki o 14.20 (pierwsze spotkanie 16.09)

Więcej na temat Akademii CISCO i oferowanych szkoleń znajdziesz tutaj:klik

cus cegipt cetiopia cindie  cbrazyliacpolska