Warning: file_exists(): Unable to find the wrapper "https" - did you forget to enable it when you configured PHP? in /home2/loo/domains/lo.zgorzelec.org/public_html/wp-content/plugins/stratum/includes/scripts-manager.php on line 133
Herb szkoły

Cybernauci ? kompleksowy projekt kształtowania bezpiecznych zachowań w sieci

300x250_02_Cw3mdsL

?Cybernauci ? kompleksowy projekt kształtowania bezpiecznych zachowań w sieci? to nowy projekt szkoleniowy realizowany przez fundację Nowoczesna Polska w partnerstwie z Collegium Civitas. Głównym działaniem w projekcie jest realizacja warsztatów z uczniami, rodzicami i nauczycielami szkół wszystkich poziomów w całej Polsce.

27 stycznia 2017 r. także w naszej szkole odbył się cykl szkoleń, którym objęci byli uczniowie klas I (klasa 1A, 1E i 1B) oraz Grono Pedagogiczne i Rodzice klasy 1A i 1E. Głównym celem projektu jest podniesienie poziomu bezpieczeństwa korzystania z sieci przez dzieci i młodzież, a także ich rodziców, opiekunów i nauczycieli. Projekt jest finansowany ze środków Ministra Edukacji Narodowej. Projekt został objęty honorowym patronatem przez Ministerstwo Cyfryzacji, Rzecznika Praw Dziecka Marka Michalaka oraz Ośrodek Rozwoju Edukacji.

 

DSC00081

DSC00084

DSC00086

DSC00087