Warning: file_exists(): Unable to find the wrapper "https" - did you forget to enable it when you configured PHP? in /home2/loo/domains/lo.zgorzelec.org/public_html/wp-content/plugins/stratum/includes/scripts-manager.php on line 133
Herb szkoły

DZIEŃ KAPCIA

 

IMG_0031

29 styczna 2014 r. obchodziliśmy w szkole  Dzień Kapcia, którego inicjatorkami były uczennice z kl. II B. Ilość osób  (RÓWNIEŻ NAUCZYCIELI !) , które odpowiedziały na wezwanie przychodzimy do szkoły w kapciach przeszła nasze najśmielsze oczekiwania? Stopy przyodziewały tygryski, zajączki, wilczki? Ale najbardziej oryginalne były? płetwy (pozdrawiamy ich właściciela).  Powołana przez Panią Dyrektor komisja liczyła ilość uczniów w kapciach  w poszczególnych klasach (wychowawca też musiał w nich występować)  i na tej podstawie wyłoniła zwycięzców :

I miejsce i Złoty Bilet zajęła klasa II E wraz z wychowawczynią ? p. D. Chitruń (100 % ukapciowienia!!!) .

IMG_0026

 

II miejsce przypadło w udziale klasie I B.

IMG_0014

III miejsce zajęła klasa II A.

IMG_0004

Wszyscy dobrze się bawiliśmy, podziwiając różnorodność form                                i kształtów kapci. Dziękujemy wszystkim uczestnikom ? uczniom, nauczycielom  i pracownikom administracji szkoły, za wspólną zabawę w? kapciach.

IMG_0021

IMG_0007

IMG_0013