Herb szkoły

Dzień Otwarty Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu

Na wyjątkowe spotkanie dla tegorocznych maturzystów i maturzystek, czyli Dzień Otwarty zaprasza Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu. Wydarzenie odbędzie się 28 marca 2023 r. w godz. 10:00-14:00 w sali audytoryjnej Centrum Kształcenia Ustawicznego UEW (Wrocław, ul. Kamienna 43/45). Udział w wydarzeniu nie wymaga potwierdzenia uczestnictwa.

Jesteście ciekawi co dla Was przygotowano? Nie wiesz Czego możesz się spodziewać? Śpieszymy z odpowiedzią!

Przygotowano dla Was wiele atrakcji, takich jak grywalizacja, automaty Arcade oraz retro konsole czy vintage foto budka, a także duża dawka informacji, które zaoferuje Wam Uczelnia!

Usłyszycie między innymi o zasadach rekrutacji, a także o możliwościach w zakresie edukacji, które oferuje Uczelnia. W trakcie studiów rozwiniecie umiejętności zawodowe nie tylko podczas tradycyjnych zajęć, ale przede wszystkim uczestnicząc w licznych warsztatach i szkoleniach, gdzie będziecie rozwiązywać realne problemy z obszaru wybranych przez was specjalizacji. Na Kampusie funkcjonują liczne organizacje studenckie, które dają nowe perspektywy do zbudowania swojego profilu zawodowego i wielu relacji personalnych. Kiedy trzeba naładować baterie, możecie swobodnie skorzystać z bogatego zaplecza sportowego UEW i uczestniczyć w zajęciach Akademickiego Związku Sportowego. Jeżeli jednak wolicie inaczej spędzać czas poza zajęciami, na pewno znajdziecie u nas coś dla siebie!

Sprawdź, jak prezentuje się harmonogram Dnia Otwartego:
10:00 – otwarcie – wystąpienie JM Rektora prof. Andrzeja Kalety
10:15 – informacja o kierunkach i zasadach rekrutacji – ofertę przedstawi Katarzyna Wołowiec – kierowniczka Sekcji ds. Relacji z Otoczeniem Edukacyjnym
10:30 – wystąpienie Samorządu Studenckiego UEW
11:00 – informacja o kierunkach i zasadach rekrutacji – ofertę przedstawi Katarzyna Wołowiec – kierowniczka Sekcji ds. Relacji z Otoczeniem Edukacyjnym
11:15 – wystąpienie Samorządu Studenckiego UEW
14:00 – zakończenie Dnia Otwartego

https://www.facebook.com/events/202572629041294/