Warning: file_exists(): Unable to find the wrapper "https" - did you forget to enable it when you configured PHP? in /home2/loo/domains/lo.zgorzelec.org/public_html/wp-content/plugins/stratum/includes/scripts-manager.php on line 133
Herb szkoły

Hubert Zych, III miejsce na dolnym śląsku w konkursie informatycznym

Hubert Zych uczeń klasy informatycznej naszego liceum zajął III miejsce w województwie w konkursie CyberSkiller Challenge Poland 2021. Niewiele zabrakło żeby zakwalifikować się do ostatniego etapu konkursu. W ogólnopolskim finale wystąpią uczniowie którzy zajęli I miejsce w każdym z województw.

CyberSkiller jest konkursem wiedzy i praktycznych umiejętności w dziedzinie cyberbezpieczeństwa. I i II etap przyjmują formę quizu wiedzy,  w finale walka odbywa się w formule CTF (ang. Capture the Flag).

W konkursie udział biorą uczniowie szkół średnich z całej Polski. Główną nagrodą są trzy złote indeksy Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Warszawie, nagrody finansowe oraz dostęp do wartościowych kursów.

Udział w konkursie daje nie tylko szansę zdobycia atrakcyjnych nagród ale również umożliwia zdobycie cennej wiedzy oraz praktycznego doświadczenia w dziedzinie Cyberbezpieczeństwa.

Gratulujemy Hubertowi wyniku i dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły.

Strona konkursu: https://www.cscs.pl/