Warning: file_exists(): Unable to find the wrapper "https" - did you forget to enable it when you configured PHP? in /home2/loo/domains/lo.zgorzelec.org/public_html/wp-content/plugins/stratum/includes/scripts-manager.php on line 133
Herb szkoły

Każdy z nas ma w sobie coś z dziecka

Uczniowie popularnych Śniadów uczcili Międzynarodowy Dzień Dziecka festynem rekreacyjno – lingwistycznym. Można było wziąć udział w rozgrywkach piłki siatkowej, turnieju szachów szybkich i tenisa stołowego oraz slalomie rowerowym. Jednocześnie uczniowie chętnie korzystali z możliwości gry w badmintona oraz innych ciekawych gier i zabaw rekreacyjnych. Dodatkową atrakcją tego dnia były quizy językowe i wiedzy olimpijskiej, w których nasza młodzież wykazała się dużą wiedzą. Uczestnicy festynu uzupełniali utracone kalorie, delektując się pysznymi ciastami, kiełbaską z grilla i specjałami kuchni niemieckiej. Niekwestionowaną królową tenisa stołowego została p. Beata Łężny ogrywając nie tylko uczniów, ale także nauczycieli. Naszym uczniom życzymy, aby nie tylko w tym pięknym dniu, ale i na co dzień, pielęgnowali dziecko ukryte gdzieś w głębi swojej duszy.

Oto zwycięzcy poszczególnych rozgrywek, którzy w nagrodę uzyskali „Złoty bilet”:

Tenis stołowy:

 1. Karol Rozmysłowicz
 2. Jan Frania
 3. Michał Przygrodzki

Szachy:  http://www.chessarbiter.com/turnieje/2022/ti_3319/results.html?l=pl&tb=14_

 1. Karol Rozmysłowicz
 2. Adrian Zienkiewicz
 3. Bartłomiej Gręda

Piłka siatkowa:

 1. Klasa 2b
 2. Klasa 2d
 3. Klasa 3b, 1a, 1c

Na wyróżnienie i „Złoty bilet” zasłużyły także dziewczęta, które rywalizowały z panami ustępując im tylko w minimalnym stopniu:

 1. Eliza Polowa – szachy
 2. Milena Leśniewska – szachy
 3. Marta Paluchowska – tenis stołowy

RODO