Herb szkoły

Konkurs informatyczny – CyberSkiller

Podejmij wyzwanie #CyberSkillerChallenge i zdobądź szansę na wygranie jednej z trzech głównych nagród od Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Nagrody pozwolą na bezpłatne studiowanie na wybranym kierunku pierwszego roku studiów licencjackich z możliwością przedłużenia na kolejne lata przy zachowaniu średniej powyżej 4,6. Dodatkowo czekają na Ciebie inne nagrody ufundowane przez organizatora i partnerów konkursu.

Celem konkursu jest szerzenie praktycznej wiedzy o cyberbezpieczeństwie i programowaniu. Chcemy obudzić pasję do IT, otworzyć możliwości kariery zawodowej, dać szansę zmierzenia się z innymi i wyłonić największe polskie talenty w tej dziedzinie. Ważną ideą konkursu jest także zwiększenie świadomości uczniów i uczennic w zakresie cyberbezpieczeństwa.

Konkurs skierowany jest do wszystkich uczennic i uczniów szkół ponadpodstawowych chętnych rozwijać swoje umiejętności w zakresie IT.
Rejestracja do konkursu: https://rejestracja.cscs.pl/uczen.

4 edycja CyberSkiller Challenge to nie tylko nagrody i możliwość podjęcia bezpłatnych studiów na wybranym kierunku Akademii Leona Koźmińskiego – najlepszej uczelni wg. Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2023. To także wspólna zabawa, możliwość weryfikacji swojej wiedzy i praktyczne rozwijanie kompetencji w obszarze informatyki.

Naszym nadrzędnym celem jest wyłonienie młodych talentów, a także przygotowanie uczniów i uczennic do lepszego startu w przyszłość i ukierunkowanie ich na ścieżce kariery w świecie technologii informatycznych.

do 30.04 – Rejestracja uczestników
22.04 – 19.05 – Dostęp edukacyjny
20.05 – 26.05 – Kwalifikacje (Etap I)
20.06 – Wielki Finał