Warning: file_exists(): Unable to find the wrapper "https" - did you forget to enable it when you configured PHP? in /home2/loo/domains/lo.zgorzelec.org/public_html/wp-content/plugins/stratum/includes/scripts-manager.php on line 133
Herb szkoły

Konkurs ortograficzny

W dniu 7 kwietnia, w ZSZiL im. Górników i Energetyków Turowa, odbył się  IV Powiatowy Konkurs Ortograficzny. Wzięli w nim udział uczniowie szkół ponadgimnazjalnych powiatu zgorzeleckiego. Uczestnicy zostali powitani przez Dyrektora szkoły, Pana S. Karolaka, a następnie został im odczytany tekst dyktanda. Potem uczniowie przystąpili do pisania?

Nasze Liceum reprezentowała silna grupa dziewcząt z klasy I C : Marika Gęgorek, Paulina Ludziak i Julia Meller oraz Małgorzata Mazur z klasy II A. Po długich obradach jury wyłoniło zwycięzców.              I tu niespodzianka : III miejsce zdobyła Paulina LUDZIAK ( I C )!

Gratulujemy naszej debiutantce, bo dyktando było naprawdę trudne, a zwyciężyły uczennice z klas trzecich, które startowały w Konkursie Ortograficznym już w poprzednich latach.