Warning: file_exists(): Unable to find the wrapper "https" - did you forget to enable it when you configured PHP? in /home2/loo/domains/lo.zgorzelec.org/public_html/wp-content/plugins/stratum/includes/scripts-manager.php on line 133
Herb szkoły

Konkurs Śniadeccy na TIK TOKU rozstrzygnięty

TikTok jest dziś najczęściej instalowaną aplikacją social mediową na świecie. Platforma, która pozwala publikować krótkie filmiki ma już ponad 3 mln użytkowników w Polsce. To idealne miejsce do twórczej ekspresji, w której jak nigdzie indziej kreatywność nie zna granic.

TikTok to serwis social media, czyli w dzisiejszych czasach potężna platforma reklamowa, dlatego właśnie główną ideą konkursu było przygotowanie krótkiego filmu promującego szkołę.

Zwycięzcą konkursu została została grupa uczniów z klasy 2F w składzie:

Jakub Wieleba Asia, Połaczańska, Gabriela Kuźmińska, Maciek Puka, Dawid Chrabąszcz, Miłosz Przybyś, Adrian Pecyna, Kasia Cyburt, Adam Radzik, Maciek Binczarowski, Zuzanna Adamowska, Zosia Gotthardt, Fabian Stróżyński, Julia Mesjasz , Kasia Brodniak, Amelia Reluga i Ola Mielewczyk.

Zwycięzcy zgodnie z regulaminem otrzymają nagrodę pieniężną ufundowaną przez Radę Rodziców.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie. Mamy nadzieję, że przygotowanie filmu było dla WAS okazją do wspólnej zabawy i miłego spędzenia czasu w szkole po tak długiej nieobecności.

Zachęcamy do obejrzenia zwycięskiego filmu.