Herb szkoły

Nadeszły upragnione wakacje! Kończymy rok szkolny 2023/2024

Na ten właśnie dzień czekała cała społeczność Liceum Ogólnokształcącego im. Braci Śniadeckich. Ostatni szkolny dzień upłynął pod znakiem podziękowań, nagród, gratulacji, wyróżnień i oczywiście wspomnień, pożegnań i wzruszeń. Uroczyste zakończenie roku to dla każdego ucznia chwila niezwykle radosna, niosąca za sobą trud dziesięciu miesięcy nauki, a jednocześnie rozpoczynająca okres dwumiesięcznej zabawy i beztroski.

Uczniowie z uśmiechami na twarzach odebrali z rąk dyrektora szkoły i wychowawców świadectwa szkolne, a najlepsi otrzymali również nagrody, które ufundowała Rada Rodziców. Dyplomy i podziękowania otrzymali także uczniowie, którzy przez cały rok szkolny aktywnie działali na rzecz innych, wykazywali się inicjatywą, osiągali sukcesy w konkursach przedmiotowych i zawodach sportowych.

Dziękujemy uczniom z klasy 1B i 2D oraz ich wychowawcom za zaangażowanie w przebieg uroczystości i przygotowanie części artystycznej.

Koniec roku szkolnego jest okazją do tego, by podziękować Gronu Pedagogicznemu, Pracownikom Szkoły, Rodzicom i Uczniom za wytrwałość, zaangażowanie, za solidną, sumienną pracę, za życzliwość i dobrą współpracę na rzecz Szkoły.

Do zobaczenia we wrześniu, gotowi na nowe wyzwania i przygody edukacyjne!

RODO