Warning: file_exists(): Unable to find the wrapper "https" - did you forget to enable it when you configured PHP? in /home2/loo/domains/lo.zgorzelec.org/public_html/wp-content/plugins/stratum/includes/scripts-manager.php on line 133
Herb szkoły

Ósmoklasisto! ruszyła rekrutacja do szkół ponadpodstawowych

Dla uczniów klas ósmych szkół podstawowych rozpoczął się bardzo ważny okres – 16 maja ruszył nabór do szkół ponadpodstawowych. Przed uczniami ósmych klas nie lada wyzwanie, ponieważ muszą dokonać ważnego wyboru – nie tylko przyszłej szkoły, ale także i profilowanej klasy.

Jak wybrać odpowiednią szkołę, która zapewni dobrą edukację oraz przyjazną atmosferę? Czym się kierować i na co zwrócić szczególną uwagę? Sprawdź, jak przygotować się do rekrutacji i dokonać najlepszego wyboru.

Na wskazanej wyżej platformie https://dolnoslaskie.edu.com.pl/kandydat/app/ dostępny jest film, przedstawiający sposób działania systemu elektronicznej rekrutacji do szkół ponadpodstawowych. Ponadto film prezentuje kandydatom tegoroczny harmonogram naboru oraz dokumenty, które należy dostarczyć do szkół.