Herb szkoły

PGE Turów ZAPRASZA do współpracy!

Szanowni Państwo,

korzystając z rozpoczęcia nowego roku szkolnego chcielibyśmy uczniom Państwa szkoły przypomnieć o możliwości rozpoczęcia współpracy z klubem PGE Turów Zgorzelec na zasadzie praktyk lub wolontariatu. Wychodząc naprzeciw konkurencyjnemu rynkowi pracy, chcielibyśmy, aby młodzi mieszkańcy naszego regionu stanęli przed szansą zdobycia cennego doświadczenia oraz stale poszerzali swoje horyzonty. Współpraca z klubem daje im możliwość nie tylko pracy w przyjemnej atmosferze profesjonalnego klubu sportowego, ale również pozwala odkryć i sprawdzić swoją pasję, a w przyszłości pracę.

Poniżej zamieściliśmy komunikat, który zawiera informacje nt. grup w jakich można się rozwijać, wymogów jakie należy spełnić oraz procedury zgłoszenia. W załączniku przesyłamy również poniższą informację w formie dokumentu oraz formularz zgłoszeniowy.

Liczymy na owocną współpracę,
z poważaniem
Dział marketingu
PGE Turów Zgorzelec

Stwórz swój wymarzony Turów!
Życie naszego klubu to nie tylko zawodnicy, mecze i treningi. Codziennie staramy się pracować nad rozwojem Waszego Turowa. Nie chcemy zamykać się jednak w swoich biurach i nie uważamy, że mamy jedyną i najlepszą receptę na funkcjonowanie zgorzeleckiego klubu.
Otwieramy nasze drzwi dla każdego! Teraz i Ty możesz uczestniczyć w życiu Turowa, mieć wpływ na jego rozwój, tworzyć i wprowadzać w życie swoje pomysły!
Piszesz, fotografujesz, nagrywasz filmy, a może zajmujesz się grafiką? Jesteś otwarty i chętny na przyjęcie nowej porcji wiedzy i umiejętności? Czekamy na Ciebie! Jesteś studentem lub uczniem i interesuje Cię odbycie praktyki lub stażu w klubie? Czekamy na Ciebie!
Możesz od razu zdecydować w jakiej dziedzinie chciałbyś się sprawdzić, poniżej przedstawiamy proponowane działy które będziemy rozwijać:
Marketing ? w zakres obowiązków wchodzi m.in. strategia promocji klubu, poszukiwanie partnerów klubu, tworzenie materiałów reklamowych, dokumentacja przeprowadzonych działań, współpraca z biurem ligi.
Prasa ? m.in. tworzenie materiałów prasowych, rozwój strony internetowej, edytorstwo, copywriting, sporządzanie raportów prasowych
Filmy i zdjęcia ? m.in. planowanie i kreacja rozwoju telewizji klubowej, produkcja materiałów wideo, fotografowanie widowisk sportowych i imprez towarzyszących, fotografowanie przeprowadzonych działań reklamowych.
Organizacja eventów ? m.in. przygotowanie PGE Turów Areny, opieka nad gośćmi, współpraca z prasą, kontakt z drużyną przeciwną, kreowanie wydarzeń specjalnych.
Dołącz do rodziny Turowa! Buduj razem z nami MISTRZOWSKI KLUB!
Prosimy o przesłanie wypełnionego formularza na adres marketing@ksturow.eu do 10 września 2015 roku.