Herb szkoły

Pożegnanie absolwentów

Uroczyste pożegnanie absolwentów to szczególny i wzruszający moment, zarówno dla Absolwenta jak i dla Nauczyciela oraz Rodziców. 28 kwietnia hucznie i ze wzruszeniem żegnaliśmy absolwentów LO! To ważny moment dla naszej Szkoły, po prawie 20 latach przerwy mury naszej szkoły opuścili ponownie absolwenci 4-letniego Liceum.

Młodsi wychowankowie z klasy 1B i 3C pod kierunkiem i opieką wychowawców p. Elżbiety Tymińskiej i p. Beaty Stypczyńskiej przygotowali sentymentalne pożegnanie dla starszych kolegów. Uroczystości towarzyszyło wiele emocji i wzruszeń. Było wiele podziękowań i serdecznych życzeń. Była też radość i duma uczniów z osiągniętych celów.

Pożegnania nigdy nie są łatwe, zwłaszcza gdy przychodzi pożegnać się po latach spędzonych w murach szkoły. Wspólnie przeżywaliśmy Wasze sukcesy i chwile słabości. Z satysfakcją obserwowaliśmy, jak na naszych oczach dorastaliście, a Wasza postawa stawała się bardziej dojrzała i odpowiedzialna.

“Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać”. Warto mieć marzenia i o nie walczyć. Taka myśl niech towarzyszy Naszym Absolwentom. Do dzieła – realizujcie swoje marzenia!!!!

Wszystkim absolwentom życzymy dobrych wyników na maturze, wytrwałości w dążeniu do ustalonych celów oraz dokonania właściwych wyborów dalszej drogi życiowej! Powodzenia!

RODO