Herb szkoły

PRACA WAKACYJNA DLA UCZNIÓW

thumb

 

Praca wakacyjna na Wyspach Kanaryjskich dla uczniów ze znajomością języków obcych ? rekrutacja już w styczniu!

Firma Pro-Staff Polska ze Zgorzelca od prawie 10 lat zajmuje się szkoleniem i rekrutacją kandydatów zainteresowanych pracą wakacyjną w popularnych zagranicznych kurortach na stanowisku Animatora Czasu Wolnego w Turystyce.

Kto może zostać animatorem?

Praca animatora turystycznego to ciekawa propozycja zatrudnienia dla młodych, energicznych, kreatywnych, ambitnych osób, które sprawnie posługują się językiem angielskim i chciałyby zdobyć pierwsze doświadczenia zawodowe w międzynarodowym środowisku podobnych do siebie, ciekawych świata młodych ludzi z różnych krajów europejskich, podróżować i zwiedzać egzotyczne miejsca, usamodzielnić się finansowo, rozwijać znajomość języka angielskiego i innych języków obcych, a także pasji sportowych (zwłaszcza fitnessowych), tanecznych, aktorskich, wokalnych i artystycznych.

 

– LINK do strony z informacjami o stanowisku Animatora Czasu Wolnego w Turystyce i odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania: http://www.prostaff.sk/pl/FAQ-pytania-animator-czasu-wolnego.alej

 

Dlaczego warto zgłosić się do rekrutacji już w styczniu?

W branży turystycznej zbliża się właśnie moment roku, w którym pracodawcy zatrudniający animatorów prowadzą rekrutację najintensywniej, dlatego warto postarać się o ofertę pracy na lato właśnie teraz, zimą, aby mieć szansę na zdobycie atrakcyjnego stanowiska i móc z dużym wyprzedzeniem przygotować się do wakacyjnego wyjazdu. Organizowane przez Pro-Staff ważne ogólnopolskie wydarzenie rekrutacyjne, tj. Casting Animatorów, odbędzie się 24.01.2015 r. we Wrocławiu i będzie to dla kandydatów okazja do odbycia rozmów kwalifikacyjnych z pracodawcami i otrzymania kontraktu animatora na wakacje:

– na Wyspach Kanaryjskich (Fuerteventura, Gran Canaria, Teneryfa, Lanzarote),

– na południowym wybrzeżu Hiszpanii

– na Balearach (wyspy Majorka, Minorka i Ibiza).

 

– LINK do strony internetowej Pro-Staff z informacją o Castingu na sezon 2015: http://www.prostaff.sk/pl/Castingi.alej

 

– LINK do video z Castingu Pro-Staff na poprzedni sezon turystyczny: https://www.youtube.com/watch?v=8x_rBn4YU_E

 

Kontakt z Pro-Staff

Wszystkich uczniów mających dodatkowe pytania dotyczące wakacyjnej pracy animatora lub castingów zapraszamy do kontaktu:

– mailowego pod adresem biuro@prostaff.pl z dopiskiem ?LO Zgorzelec?

– telefonicznego pod numerem 668 183 362

 

Szkolenie Animatorów w Zgorzelcu

Informujemy również, że w dniach 17-18.01.2015 w Zgorzelcu odbędzie się Szkolenie Animatorów Dziecięcych. Kurs skierowany jest do uczniów zainteresowanych:

– animacją turystyczną i podjęciem pracy wakacyjnej w charakterze animatorów hotelowych prowadzących zajęcia rekreacyjne dla turystów (zajęcia dla dzieci, zajęcia sportowe i fitnessowe dla dorosłych, występy kabaretowe i taneczne-musicalowe)

– ?kids animacją? i podjęciem pracy weekendowej w zakresie organizacji różnego rodzaju zajęć animacji czasu wolnego dla dzieci i młodszej młodzieży podczas imprez, festynów i eventów na terenie Zgorzelca i okolic.

 

2