Herb szkoły

Śniadeccy Team dołącz do nas !

33DAD933-0C5B-450D-84D3-B7EFAEDA9F7B

Śniadeccy Team dołącz do nas !

 

Dzień Otwartych Drzwi w Liceum Ogólnokształcącym im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu, który odbył się 24 kwietnia 2018 r. kolejny raz cieszył  się dużym zainteresowaniem gimnazjalistów. W pierwszej kolejności gimnazjaliści zapoznali się z bogatą ofertą edukacyjną zaproponowaną na rok szkolny 2018/2019. Prezentacja profili klas I została przedstawiona przez Dyrekcję Szkoły oraz  obecnych uczniów klas I i II, w formie ustnej i wizualnej. Podczas promocji uczniowie w  sposób szczery, często zabawny, ale i merytoryczny opowiadali o sobie, swoich klasach, nauczycielach oraz innowacjach edukacyjnych. Całość uzupełniały występy artystyczne oraz możliwość zrobienia zdjęcia z patronami szkoły, którzy na ten dzień ożyli i jak prawdziwi celebryci pozowali do fotek.

Zajęcia tematyczne i szczegółowa promocja odbywała się już w wyznaczonych gabinetach pod hasłem „Śniadeccy inspirują, fascynują i jednoczą”. Tak więc Turniej Robotów, projekty edukacyjne, scenki teatralne i filmowe, zajęcia laboratoryjne były doskonale przygotowane przez nauczycieli LO oraz licealistów, a liczny i aktywny udział gimnazjalistów potwierdził, że edukacja może być podróżą rozwijającą umysły i pasje młodych ludzi.

Zapraszamy zatem do wspólnego edukacyjnego podróżowania, bo „Śniadeccy zawsze w ataku, ale zgodnie z prawem, jednak charakternie, zawsze logicznie i tym razem sportowo”. Śniadeccy team dołącz do nas”.

 

1

2

3

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

16

17

18

19

20