Warning: file_exists(): Unable to find the wrapper "https" - did you forget to enable it when you configured PHP? in /home2/loo/domains/lo.zgorzelec.org/public_html/wp-content/plugins/stratum/includes/scripts-manager.php on line 133
Herb szkoły

STYPENDIA STAROSTY ZGORZELECKIEGO ROZDANE

001Stypendysci

Każdego roku Starosta Zgorzelecki przyznaje stypendia uczniom i absolwentom, którzy odnieśli sukcesy w nauce, konkursach, zawodach sportowych i olimpiadach przedmiotowych.

30 sierpnia 2014 r. stypendia wręczali: Starosta Zgorzelecki Artur Bieliński, wicestarosta Mariusz Tureniec, Dyrektor Wydziału Edukacji Kultury i Sportu Bogusława Witkowska, oraz gość szczególny – Dolnośląski Kurator Oświaty Beata Pawłowicz,

Tegoroczna liczba wyróżnionych to aż 123 uczniów ze szkół Ponadgimnazjalnych, w tym 60 to uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Braci Śniadeckich.

Jesteśmy bardzo dumni z naszych stypendystów! Gratulujemy!

 

Lista wyróżnionych:

L.p.

Imię i nazwisko ucznia L.O. im. B. Śniadeckich

16

Doroszkiewicz Filip3 E

1

Dąbrowska Klaudia 

17

Krzyszkowski Ernest3 E

2

Wisny Kamila 

18

Matkowski Miłosz3 E

3

Helik Barbara

19

Mielcarek Patrycja3 E

4

Chaladyn Anna

20

Kociełowicz Kinga3 D

5

Ferens Kornelia

21

Szmigiel Weronika3 D

6

Hnitecki Filip

22

Kaźmierczak Klaudia3 D

7

Kobylińska Adrianna

23

Lipko Michał3 C

8

Korneluk Anna

24

Olejarz Aleksandra3 C

9

Sajewicz Nikola

25

Walkowiak Kamila3 C

10

Wójcicki Norbert

26

Błauciak Dominika3 C

11

Chamer Łukasz3 E

27

Duda Magdalena2 C

12

Brodniak Paulina

28

Giża Mariusz3 C

13

Rudzki Kacper3 F

29

Urbaniak Justyna3 C

14

Sroka Patrycja3 F

30

Zgadzaj Karolina3 B

15

Bałaga Agata3 E

31

Czuchaj Aleksandra3 B

 

32

Wiśniewska Kasjana3 B

47

Winnicka Agata2 C

33

Woda Magdalena3 A

48

Śmigiel Paulina2 B

34

Sumliński Łukasz3 A

49

Brodniak Michał3 E

35

Kołodko Izabela3 A

50

Orzoł Jarosław

36

Lickindorf Damian2 E

51

Iwaniak Magdalena3 D

37

Andryjiszyn Sandra2 E

52

Bekacz Ewa3 A

38

Zalewski Patryk2 E

53

Biedak Beniamin2 A

39

Kubala Rafał2 E

54

Beczek Oskar2 A

40

Ostrycharz Hubert2 E

55

Zatylny Kewin2 A

41

Biernacki Karol2 D

56

Kosiorek Piotr2 C

42

Czechmanowska Dominika    2 D

57

Basałygo Paweł

43

Podbielska Julia2 D

58

Wrzesińska Karolina2 D

44

Tchorowska Ewa2 D

59

Ilczyna Maria

45

Kopaczyńska Natalia2 D

60

Winiarski Wojciech3 F

46

Leśniak Magdalena 2 D