Herb szkoły

Sukces naszej szkoły w Olimpiadzie Wiedzy o Bezpieczeństwie!

W piątek 8 grudnia 2017r. aż 21 naszych uczniów, którzy zakwalifikowali się do etapu okręgowego OWOBIO, pojechało do Wrocławia powalczyć o jak najlepsze lokaty. Z sukcesami!
W stolicy Dolnego śląska byliśmy zdecydowanie najliczniejszą reprezentacją. Konkurs zaczął się dla wszystkich już z początkiem bieżącego roku szkolnego, kiedy to na jeden z zaproponowanych przez organizatorów tematów, takich jak np. „Rola rodziny wychowaniu patriotycznym i obywatelskim”, trzeba było napisać pracę, zrobić prezentację etc. Z końcem terminu wysłaliśmy 21 zgłoszeń i wszystkim udało się zakwalifikować.
8 grudnia, po długich przygotowaniach, pełni wiedzy i nadziei, ruszyliśmy do Wrocławia. Konkurs rozpoczął przewodniczący komitetu wojewódzkiego, dr hab. Piotr Krzysztof Marszałek. Sukcesy przewyższyły wszystkie nasze oczekiwania! Do etapu centralnego na 10 osób, które awansowały, aż 5-ciu uczniów zakwalifikowało się z naszej szkoły. Odpowiednio 10., 9. i 6. miejsce zajęły Marika Gęgotek, Daria Bulanda i Karolina Rajewicz, Karolina Taboła skończyła na 4. pozycji, a Kacper Aftyka na najniższym stopniu podium. Teraz przed nimi jeszcze więcej nauki i kolejna walka o jak najlepsze lokaty na etapie centralnym w marcu na Uniwersytecie Warszawskim.
Opiekunem grupy był Tomasz Mańkowski.

cof
cof
cof
cof
cof
cof