Herb szkoły

Świąteczny czas online

Tradycją szkoły jest, że w ostatnim dniu szkolnym przed Świętami Bożego Narodzenia spotykamy się w szkolnej i klasowej rodzinie, aby obchodzić Wigilię, na szkolnych korytarzach rozbrzmiewają kolędy, a w auli trwają przygotowania do szkolnych Jasełek. Niestety sytuacja jest daleka od ideału i kolejny raz tegoroczne święta oraz Nowy Rok nie będą przebiegały typowo.

Korzystając z tego, co dostępne, możemy zadbać o emocjonalną i społeczną bliskość przy zachowaniu dystansu fizycznego. Być może te relacje będą inne, ale magia świąt ma szansę zadziałać nawet przez Youtube.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia , chór szkolny zaprasza do spędzenia kilku chwil w świątecznym nastroju.

Serdecznie dziękujemy szkolnemu chórowi za tak mile przygotowaną niespodziankę filmową. Każdemu z osobna dziękujemy za wielkie zaangażowanie i poświęcony czas, kreatywność i pomysłowość.

Utwór świąteczny przygotowany z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Z najlepszymi życzeniami wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku od Chórku Szkolnego.
Dodatek muzyczny z okazji Świąt Bożego Narodzenia z najlepszymi życzeniami od utalentowanego akordeonisty, znanego także z używania nowatorskich środków wyrazu – Iwana Steblewskiego.

RODO