Herb szkoły

Świętujemy Dzień Dziecka międzynarodowo

Droga młodzieży!!!

Jeszcze raz wszystkim dużym dzieciakom naszego LO wielkie dzięki za wspaniały Dzień Dziecka. Każda klasa sprawiła się na medal, jeśli chodzi o przygotowanie gabinetów na Dzień Języków, piękne plakaty i flagi, ciekawe prezentacje multimedialne i ich przedstawienie – szczególnie aktorom w przebraniach. I te  przepyszne przekąski… O szwajcarskim Fonude klasy 1c na pewno będziemy długo pamiętać, zarówno o serowym jak i fontannie czekoladowej, w której można było zanurzać owoce. Tort Sahera z Austrii i wiedeński sernik z klasy 3d zrobiły furorę. Cynamonki – 1e, Kartoffelsalat i zupa gulaszowa – 2a, kolorowe Danaty – 1a, krewetki i ciasto lolly popcake – 2 d, walijskie ciasteczka w 3a i inne zachwycające wspaniałości pozostałych klas wypełniały nasze brzuszki 🙂 – dziękujemy Wam kochani uczniowie.

Należy również pochwalić zaangażowanie wychowawców, szkocki stój Profesora Szymańskiego zapamiętamy na długo. Wyróżnienie dla klasy 2c za fotobudkę, taniec „belgijka” i makijaże. Królewskie przywitanie w wykonaniu klasy 3c zwiastowało godziny pełne zabawy.

Ważnym punktem dnia był tematyczny Quiz, do którego pytania przygotowali sami uczniowie. Po wygraniu tego quizu przez 1b, rozpoczęły się zmagania sportowe na sali gimnastycznej. Siatkówka, tenis stołowy, inne dyscypliny rekreacyjne były okraszone dużą dozą rywalizacji – tu najlepsza okazała się klasa 3b. Tuż za nimi na podium znalazła się klasa 1A zajmując II miejsce i klasa 2A z miejscem III.

Wykończeni uczestnicy oraz kibice mieli szczęście, gdyż czekały na nich wyśmienite kiełbaskami z grilla, obsługiwanego przez Profesora Mańkowskiego i jego ekipę.

Moc pozytywnych wrażeń pozostanie w naszej pamięci.

RODO