Warning: file_exists(): Unable to find the wrapper "https" - did you forget to enable it when you configured PHP? in /home2/loo/domains/lo.zgorzelec.org/public_html/wp-content/plugins/stratum/includes/scripts-manager.php on line 133
Herb szkoły

Świętujemy Dzień Edukacji Narodowej

W dniu rocznicy utworzenia Komisji Edukacji Narodowej, 14 października każdego roku, obchodzony jest Dzień Edukacji Narodowej. Dzień Edukacji Narodowej jest okazją do wyrażenia wdzięczności za wysiłek włożony w wychowanie i wielkie serce wkładane na rzecz pracy z uczniami. W tym dniu pamiętamy o wszystkich pracownikach szkoły. Z tej okazji uczniowie klasy 3D oraz 4D pod opieką wychowawców p. Moniki Chmielewskiej i Elżbiety Chmury-Grzegorowskiej przygotowali uroczysty apel.

Młodzi artyści pod kierunkiem nauczycieli przygotowali program artystyczny, wyrażając w ten sposób podziękowanie za gorące serce, pomocną dłoń oraz przewodnictwo na niezwykle trudnej drodze do zdobywania wiedzy. Ze sceny popłynęły stosowne do okazji życzenia i dedykacje dla nauczycieli zaprezentowane w sympatyczny oraz przesycony wyszukanym humorem sposób. Nasi licealiści znakomicie odegrali swoje role wzbudzając u publiczności gromkie brawa.

RODO