Warning: file_exists(): Unable to find the wrapper "https" - did you forget to enable it when you configured PHP? in /home2/loo/domains/lo.zgorzelec.org/public_html/wp-content/plugins/stratum/includes/scripts-manager.php on line 133
Herb szkoły

Teatr z Jednej Gliny zaprasza

Do…

Ojczyzna jest piękna nie dlatego, że jest, a dlatego że taką ją widzę.

Te piękne słowa niech będą zaproszeniem dla całej społeczności zgorzeleckiego LO, do wzięcia udziału w niezapomnianym wydarzeniu kulturalnym.

W piątek 25 marca podczas Gali Otwarcia Ogólnopolskich Młodzieżowych Zatargów z Teatrem, swoją premierę będzie mieć spektakl “NASZA RZECZ” w wykonaniu Teatru z Jednej Gliny, w reżyserii Anety Ćwieluch. Na scenie zaprezentuje się: Kamila Cepowska i Maria Wilgosz z klasy 3G, a także Filip Witkowski z klasy 3I. Już dziś w imieniu naszych młodych aktorów serdecznie zapraszamy.

Ogólnopolskie Młodzieżowe Zatargi z Teatrem już po raz siedemnasty zagoszczą na bolesławieckiej scenie teatralnej, to ogólnopolskie spotkanie młodych ludzi reprezentujących grupy teatralne z całego kraju. W pierwszych dniach wiosny scena Teatru Starego, jest otwarta dla różnych form teatralnych. Teatr Stary jest doskonałą gwarancją wydarzenia kulturalnego na długo zapadającego w pamięć, jest tym miejscem, gdzie chętnie przyjeżdża się prezentować swoją pasję, pracę i twórczość.