Warning: file_exists(): Unable to find the wrapper "https" - did you forget to enable it when you configured PHP? in /home2/loo/domains/lo.zgorzelec.org/public_html/wp-content/plugins/stratum/includes/scripts-manager.php on line 133
Herb szkoły

Viva Cracovia

W dniach 25, 26 i 27 maja uczniowie klas 3AC i 3B uczestniczyli w wycieczce do Krakowa. Zwiedzili najciekawsze miejsca stolicy Małopolski, między innymi Kopiec Kościuszki, Wawel, Collegium Maius, Rynek i podziemia Rynku Głównego znajdujące się pod wschodnią częścią płyty Rynku z nowoczesnymi ekspozycjami multimedialnymi, Kościół Mariacki, Planty oraz stary żydowski cmentarz i synagogi w dzielnicy Kazimierz. Wiadomo, że nie samym zwiedzaniem człowiek żyje, więc odwiedzili najlepsze restauracje w Grodzie Kraka. Mieli przyjemność zjeść śniadanie w najsłynniejszej polskiej kawiarni artystycznej – Jamie Michalika i wysłuchać prelekcji na temat tego niezwykłego miejsca.

Organizatorem i kierownikiem wycieczki była p. Ewelina Mielewczyk, a opiekę nad uczniami sprawowały panie: Jadwiga Proniewicz – Hasiak, Katarzyna Ignaszak i Elżbieta Górecka.

Bardzo dziękujemy Pani Basi za ogromną pomoc w zorganizowaniu wyjazdu.

RODO