Warning: file_exists(): Unable to find the wrapper "https" - did you forget to enable it when you configured PHP? in /home2/loo/domains/lo.zgorzelec.org/public_html/wp-content/plugins/stratum/includes/scripts-manager.php on line 133
Herb szkoły

Witaj w świecie mobilnego Dzienniczka+

Z początkiem II semestru w Liceum Ogólnokształcącym im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu rusza dziennik elektroniczny, już dziś warto zapoznać się z aplikacją, która pozwoli wam sprawnie poruszać się w świecie e-dziennika.

Dzienniczek VULCAN to aplikacja mobilna dla uczniów i rodziców korzystających z dziennika elektronicznego UONET+ firmy VULCAN. Mobilny dzienniczek zawiera najważniejsze wiadomości z e-dziennika.

Dzienniczek VULCAN jest aplikacją całkowicie bezpłatną! Ze wszystkich funkcji możesz korzystać bez dodatkowych opłat.

Dzienniczek+ to aplikacja dla uczniów uczęszczających do szkół korzystających z dziennika elektronicznego Uczniowie Optivum NET+ i ich rodziców. Znajdują się w niej wszystkie informacje o obecności, ocenach i zmianach w planie lekcji.

Dzienniczek+ jest uzupełnieniem elektronicznego dziennika UONET+. Znajdują się w nim te same informacje i można go wykorzystać do kontroli frekwencji, ocen, uwag, planowanych sprawdzianów oraz otrzymywania komunikatów od szkoły. Zawarte w nim informacje dotyczą tylko aktualnego semestru, synchronizowane gdy urządzenie ma połączenie z Internetem.