Warning: file_exists(): Unable to find the wrapper "https" - did you forget to enable it when you configured PHP? in /home2/loo/domains/lo.zgorzelec.org/public_html/wp-content/plugins/stratum/includes/scripts-manager.php on line 133
Herb szkoły

Wrocław – miasto nauki i zabawy

Grudzień to znakomity miesiąc na wycieczki, z takiej okazji skorzystała klasa I b i pod opieką wychowawcy wybrała się do Wrocławia.
W trakcie wyjazdu wzięliśmy udział w zajęciach laboratoryjnych z fizyki na Uniwersytecie Wrocławskim, podczas których badaliśmy zjawiska i wykonywaliśmy obliczenia z kinematyki i dynamiki .

Następnie udaliśmy się do parku trampolin, gdzie uczestniczyliśmy w grze integracyjnej, dzięki której mieliśmy okazję się lepiej poznać. Po fantastycznej zabawie na trampolinach, przyszła pora na Jarmark Bożonarodzeniowy. Piękne dekoracje wprowadziły wszystkich uczestników wycieczki w świąteczny nastrój.

W wyśmienitych humorach udaliśmy się do kina na film „Wonka”. Film bardzo nam się podobał. Dzień był intensywny i pełen pozytywnych wrażeń. Wróciliśmy do domu zmęczeni, ale zadowoleni.

RODO