Warning: file_exists(): Unable to find the wrapper "https" - did you forget to enable it when you configured PHP? in /home2/loo/domains/lo.zgorzelec.org/public_html/wp-content/plugins/stratum/includes/scripts-manager.php on line 133
Herb szkoły

XIII Maraton Matematyczny ? Zgorzelec 2016

 

Konkurs odbywał się w trzech  kategoriach:
I ? gimnazjum,
II ? liceum,
III ? technikum.

W konkursie uczestniczyło 169  uczniów z następujących szkół:

  1. Liceum Ogólnokształcące w Zgorzelcu     21 -uczniów,
  2. Zespół Szkół Zawodowych i Licealnych w Zgorzelcu     30 –  uczniów,
  3. Zespół Szkół Zawodowych E. Plater w Zgorzelcu     18 –  uczniów,
  4. Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bogatyni     4 –  uczniów,
  5. Liceum Ogólnokształcące Cogito     2 ? uczniów,
  6. Gimnazjum nr 1 w Bogatyni      12 – uczniów,
  7. Gimnazjum nr 2 w Bogatyni      10 – uczniów,
  8. Gimnazjum nr 3 w Bogatyni       3 ? uczniów,
  9. Gimnazjum nr 1 w Zgorzelcu      12 –  uczniów,
  10. Gimnazjum nr 2 w Zgorzelcu      12 –  uczniów,
  11. Gimnazjum nr 3 w Zgorzelcu      7 – uczniów,
  12. Gimnazjum ?Łużyckie? w Zgorzelcu      6 – uczniów,
  13. Gimnazjum w Zawidowie      2 – uczniów,
  14. Gimnazjum w Pieńsku      4 ? uczniów,
  15. Gimnazjum Cogito w Zgorzelcu      5 ? uczniów.
  16. Europejskie Gimnazjum w Zgorzelcu      13- uczniów,
  17. Gimnazjum w Węglińcu       4- uczniów,
  18. Gimnazjum nr 3 w Lubaniu       4 ? uczniów.

 

  Finaliści konkursu w kategorii gimnazjum

 

Ilość punktów  
Lp. Nazwisko i imię Szkoła I II III IV V ? miejsce
                   
1  Cebulski Kacper Niepubliczne Gimnazjum
Łużyckie Zgorzelec
5 3 3 5 5 21 I
2 Szymecki Szymon Gimnazjum
nr 1 Zgorzelec
5 4 4 4 3 20 II
3 Mateusz Milewski Gimnazjum
nr 1 Bogatynia
4 3 5 4 3 19 III
4 Wiktor Bukowski Gimnazjum
nr 1 Zgorzelec
2 4 4 4 4 18 IV
5 Piotr Mazur Gimnazjum
nr 1 Zgorzelec
3 4 4 4 3 18 IV
6 Damian Jaśkiewicz Gimnazjum
nr  2 Zgorzelec
4 3 4 5 2 18 IV
7 Oskar Jabłoński Gimnazjum
nr 1 Zgorzelec
3 2 4 4 4 17 V
8 Wojciech Kwolek Gimnazjum w Zawidowie 4 2 4 2 4 16 VI
9. Jakub Lask Niepubliczne Gimnazjum
Łużyckie  Zgorzelec
2 3 3 4 3 15 VII
10. Katarzyna Książka Gimnazjum
nr 1 Bogatynia
4 4 3 3 1 15 VII
11. Mateusz Lickindorf Gimnazjum Europejskie w Zgorzelcu 2 2 4 4 3 15 VII

 

  Finaliści konkursu w kategorii liceum Ilość punktów    
Lp. Nazwisko i imię Szkoła I II III IV V ? miejsce
                   
1 Furtak Adam LO Zgorzelec 6 3 6 5 6 26 I
2 Wiśniewski Bartosz LO Bogatynia 6 2 6 6 4 24 II
3 Karska Julia LO Zgorzelec 4 1 5 4 5 19 III
4 Adaszewski Robert LO Cogito 4 3 2 5 3 17 IV
5 Łężny Piotr LO Zgorzelec 4 2 4 4 2 16 V
6 Fiszer Aleksandra LO Bogatynia 4 2 2 4 3 15 VI
7 Zwoliński Tomasz LO Bogatynia 3 4 3 4 1 15 VI
8 Kowalik Hubert LO Zgorzelec 3 4 2 3 3 15 VI

 

  Finaliści konkursu w kategorii technikum Ilość punktów    
Lp. Nazwisko i imię Szkoła I II III IV V ? miejsce
                   
1 Olejniczak Patryk ZSZiL 6 4 4 5 6 25 I
2 Leciejewski Fabian ZSZiL 4 2 3 5 5 19 II
3 Stefaniak Damian ZSZiL 3 2 4 5 4 18 III
4 Rożek Mateusz ZSZiL 5 2 4 4 3 18 III
5 Nafalski Łukasz ZSZiL 5 2 2 5 2 16 IV
6 Złotkowska Angelika ZSZiL 3 2 2 5 4 16 IV
7 Zubel Łukasz ZSZiL 4 1 4 3 4 16 IV
8 Czap Mateusz ZSP Emilka 3 2 3 2 3 13 V

 

          Sponsorzy konkursu:

  •  Starostwo Powiatowe w Zgorzelcu,
  • Urząd Miasta w Zgorzelcu,
  • Urząd Gminy w Zgorzelcu,
  • Urząd Gminy i Miasta w Węglińcu,
  • ZSZiL im. Górników i Energetyków Turowa w Zgorzelcu.

 

Komisja w składzie:

  1.  Agata Biernacka
  2. Szymon Karolak
  3. Hanna Lech
  4. Agnieszka Nikolajczyk-Zyśk
  5. Jolanta Szymańska
  6. Katarzyna Wielgus