Warning: file_exists(): Unable to find the wrapper "https" - did you forget to enable it when you configured PHP? in /home2/loo/domains/lo.zgorzelec.org/public_html/wp-content/plugins/stratum/includes/scripts-manager.php on line 133
Herb szkoły

XV Turniej Piłki Siatkowej

W Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Zgorzelcu 09.11.2017  odbył się okolicznościowy XV Turniej Piłki Siatkowej z okazji Święta Odzyskania Niepodległości. Nasza szkoła skorzystała z zaproszenia i wystawiła drużyny w kategorii dziewcząt i chłopców. Nasze drużyny w swoich kategoriach zajęły II miejsce. Mecze były rozgrywane systemem „ każdy z każdym”. Po oficjalny otwarciu turnieju, którego dokonała Pani Jadwiga Buciuto Dyrektor ZSP w Zgorzelcu, drużyny rozpoczęły grę zgodnie z wcześniejszym losowaniem. Każdy mecz obfitował we wspaniałe zagrania tak w ataku, jak i w obronie. Dziewczęta i chłopcy wykazali się ogromną wolą walki i determinacją w walce o każdą piłkę dostarczając wiele emocji licznie zgromadzonej publiczności. Turniej jak co roku był wzorowo zorganizowany, atmosfera na boiskach i na trybunach była przyjacielska, czuć było ideę fair play, która powinna przyświecać każdej imprezie sportowej.
Dziękujemy opiekunom naszych siatkarzy p. Katarzynie Kondratnik oraz p. Arturowi Garbolińskiemu  i z niecierpliwością czekamy na XVI edycję turnieju.

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9