Warning: file_exists(): Unable to find the wrapper "https" - did you forget to enable it when you configured PHP? in /home2/loo/domains/lo.zgorzelec.org/public_html/wp-content/plugins/stratum/includes/scripts-manager.php on line 133
Herb szkoły

Zebrania z rodzicami i Drzwi Otwarte szkoły 14.12.2017

Informujemy, że 14.12.2017 r. w Liceum Ogólnokształcącym im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu odbędą się zebrania rodziców z wychowawcami klas oraz Drzwi Otwarte, czyli możliwość kontaktu z nauczycielami poszczególnych przedmiotów.

16.30 spotkanie z Dyrekcją szkoły Rodziców klas III – aula

Spotkanie wychowawców klas I-III  z rodzicami godz. 17.00 -17.30

Klasa I a –  Katarzyna Kondratnik  – gabinet nr 45

Klasa I b – Kazimierz Walotka  – gabinet nr 86

Klasa I c – Bogdan Szymański   –  gabinet nr 48

Klasa I d – Renata Rak  – gabinet nr 88

Klasa I e – Sylwia Wojciechowska – gabinet nr  72

Klasa I f –   Beata Stypczyńska  – gabinet nr 55

Klasa II a –  Krystyna Dudek – gabinet nr 59

Klasa II b – Karolina Prusiecka  – gabinet nr 79

Klasa II c – Rafał Pozauć  – gabinet nr 81

Klasa II d – Anna Oleksyn  – gabinet nr 75

Klasa II e – Ewelina Mielewczyk – gabinet nr 65

Klasa II f –   Regina Semenowicz – gabinet nr 73

Klasa III b – Tomasz Mańkowski– gabinet nr 58

Klasa III c – Beata Łężny – gabinet nr 53

Klasa III d – Elżbieta Tymińska – gabinet nr 67

Klasa III e – Paweł Pilczuk – gabinet nr 69

Klasa III f – Justyna Cebulska – gabinet nr 84

 

Dyżury nauczycieli przedmiotów godz. 17.30-18.30

 Język polski

  1. mgr Beata Stypczyńska – gabinet nr 55
  2. mgr Beata Łężny – gabinet nr 53
  3. mgr Karolina Prusiecka – gabinet nr 79
  4. mgr Bogdan Szymański – gabinet nr 48

 

Matematyka

  1. mgr Krystyna Dudek – gabinet nr 59
  2. mgr Małgorzata Zosik – gabinet nr 87
  3. mgr Sylwia Wojciechowska – gabinet nr 72
  4. mgr Dorota Chitruń – gabinet  dyrektora nr 34
  5. mgr Elżbieta Tymińska – gabinet 67

 

Język angielski

  1. mgr Jerzy Krajewski – gabinet nr 64
  2. mgr Justyna Cebulska – gabinet nr 84
  3. mgr Małgorzata Pasławska – gabinet nr 85
  4. mgr Barbara Pilczuk – nauczyciel nieobecny

 

 Język niemiecki

  1. mgr Aneta Błaszkiewicz – gabinet nr 54
  2. mgr Agnieszka Hładyszewska – gabinet nr 78
  3. mgr Regina Semenowicz – gabinet nr 73
  4. mgr Elżbieta Chmura-Grzegorowska – nauczyciel nieobecny

 

Historia

  1. mgr Dorota Czajkowska – nauczyciel nieobecny
  2. mgr Magdalena Siemaszko – gabinet wicedyrektora nr 34
  3. mgr Tomasz Mańkowski – gabinet nr 58
  4. mgr Rafał Pozauć – gabinet nr 81

 

Wiedza o społeczeństwie

  1. mgr Magdalena Siemaszko – gabinet wicedyrektora nr 34
  2. mgr Tomasz Mańkowski – gabinet nr 58
  3. mgr Rafał Pozauć  – gabinet nr 81
  4. mgr Bogdan Szymański – gabinet nr 48

 

Biologia, przyroda

  1. mgr Anna Oleksyn – gabinet nr 75
  2. mgr Renata Rak – gabinet nr 88

 

Edukacja dla bezpieczeństwa

  1. mgr Anna Oleksyn – gabinet nr 75

 

Geografia

  1. mgr Kazimierz Walotka – gabinet nr 86
  2. mgr Katarzyna Kondratnik – gabinet nr 45

 

Fizyka

  1.  mgr Dorota Chitruń – gabinet dyrektora 34
  2. mgr Eewelina Mielewczyk – gabinet nr 65

 

 Informatyka

  1. mgr Paweł Pilczuk – gabinet nr 71

 

Chemia

  1. mgr Renata Rak – gabinet nr 88

 

Wychowanie fizyczne

  1. mgr Rafał Pozauć – gabinet nr 81
  2. mgr Katarzyna Kondratnik  – gabinet nr 45
  3. mgr Marta Bukowa – gabinet w-f, sala sportowa
  4. mgr Artur Garboliński – gabinet w-f, sala sportowa

 

Podstawy Przedsiębiorczości

  1. mgr Magdalena Siemaszko – gabinet wicedyrektora nr 34

 

Religia

  1. mgr Katarzyna Przytulska – gabinet nr 76
  2. ks. mgr  Marcin Konieczny – gabinet nr 77

 

Pedagog

  1. mgr Marta Łyczkowska – gabinet pedagoga