Warning: file_exists(): Unable to find the wrapper "https" - did you forget to enable it when you configured PHP? in /home2/loo/domains/lo.zgorzelec.org/public_html/wp-content/plugins/stratum/includes/scripts-manager.php on line 133
Herb szkoły

ZUS nie taki straszny jak go opisują

Finałowy etap III Olimpiady “Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych” odbył się 26.04.2017 r. w siedzibie głównej ZUS w Warszawie. Dolny Śląsk w finale ogólnopolskim reprezentowała drużyna “Śniadeckich” w składzie Marika Gęgotek i Damian Jaśkiewicz.

Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Braci Śniadeckich wykazali się duża wiedzą i determinacją, ale do podium zabrakło trochę szczęścia i umiejętności technicznych. Uczniom w czasie konkursu towarzyszyli p. Waldemar Pakuła Kierownik Inspektoratu ZUS w Lubaniu , p. Beata Dyko Dyrektor Oddziału Wałbrzyskiego i p. Magdalena Siemaszko odpowiedzialna za przygotowanie uczniów, która w czasie finału wygłosiła entuzjastycznie przyjęte przemówienie, zapowiadając jednocześnie zwycięstwo Śniadeckich za rok.

Marika i Damian za bardzo dobry wynik rywalizacji otrzymali nagrody rzeczowe oraz indeksy na Uniwersytet Warmińsko-Mazurski.

Już teraz serdecznie gratulujemy i oczekujemy zapowiedzianego sukcesu !

 

1

2

3

4

5

6

7

8