Herb szkoły

2x Teatr

Serdecznie zapraszamy po raz kolejny miłośników sztuki, tym razem na 2 spektakle z udziałem uczniów naszego Liceum. Na deskach teatru swój aktorski warsztat zaprezentują Kamila Cepowska z klasy 2G i Filip Witkowski z klasy 2i.

W środę, 23 czerwca „2x Teatr”, czyli dwa spektakle Pracowni Teatralnej FormaT w reżyserii Anety Ćwieluch w Teatrze Starym w Bolesławcu:

Godz. 17.00 – Natasza Sztych – monodram- „Każdy z nas wspaniały jest” scenariusz i reżyseria Aneta Ćwieluch, muzyka Maciej Ćwieluch.

Godz. 19.00 – Premiera – Teatr „Z jednej gliny” – URODZINY. Teatr w tworzeniu spektaklu wyszedł od warsztatów inspirowanych K. Stanisławskim i T. Kantorem. To aktorzy są twórcami postaci i łączących ich relacji. Pewnego dnia w pewnym mieście odbywa się casting do filmu a organizuje go młody chłopak marzący o reżyserowaniu. Przychodzi wiele osób, żeby móc dotknąć świata filmu. Czy wszystko potoczy się tak jak zaplanował to młody reżyser? Czy może coś go zaskoczy?
Reżyseria Aneta Ćwieluch
Scenariusz Grupa i Aneta Ćwieluch

Wstęp wolny, jednak z powodu ograniczeń związanych z epidemią ilość miejsc jest ograniczona. Podczas wydarzeń widzowie muszą zachować dystans oraz zasłonić usta i nos maseczką.