Herb szkoły

Kulturalny weekend na scenie MDK z Krzysztofem Oleksynem

Niezapomniane melodie, niezwykły sentymentalny nastrój oraz wyjątkowa okazja aby spędzić niezapomniany wieczór niech będą zaproszeniem całej społeczności Liceum do obejrzenia wspaniałego spektaklu muzycznego “Ci ludzie tam” na scenie Miejskiego Domu Kultury w Zgorzelcu.

Kunszt aktorski i wokalny zaprezentują Krzysztof Oleksyn i Emil Smardzewski.

Krzysztof Oleksyn absolwent Liceum Ogólnokształcącego im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu oraz absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej, Telewizyjnej i Filmowej w Łodzi, zgorzeleckiej publiczności dał się poznać jako niezwykle utalentowany i wrażliwy artysta już od najmłodszych lat. Uczestnik wielu akademii szkolnych, spektakli miejskich, wydarzeń kulturalnych i konkursów poetyckich. Swoimi występami raczył już szerszą publiczność na deskach teatralnych (jury doceniło jego talent przyznając mu Wyróżnienie za rolę w spektaklu “Hamlet x 4” na 38. Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi) , ale również na szklanym ekranie min. Rojst 97, Zachowaj spokój (te tytuły z pewnością nie są obce użytkownikom Netflixa).

Dlatego już dziś serdecznie zapraszamy na ten niesamowity spektakl, który odbędzie się 13 listopada o godz. 18:00 – będzie to doskonała zabawa z teatrem.