Herb szkoły

Liceum świątecznie

Choinki, gwiazdy betlejemskie, girlandy i przeróżne ozdoby świąteczne były wielką niespodzianką dla uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły przygotowaną przez dyrekcję i grupę sympatycznych pomocników na dzień 6 grudnia 2016 r, a wszystko po to, by świętować szkolne Mikołajki.
Już na pierwszych lekcjach duża drużyna św. Mikołaja rozdawała słodkie upominki dla grzecznych uczniów i nauczycieli. Ci mniej grzeczni otrzymali rózgi, aby poprawili się w najbliższym świątecznym czasie.
W każdej klasie obecni byli miłośnicy św. Mikołaja ubrani w czerwone czapki, które chroniły przed odpowiedziami ustnymi i kartkówkami.
Jednocześnie po szkole grasowały elfy św. Mikołaja, które zbierały zabawki dla dzieci z Domów Dziecka i książki dla pensjonariuszy Domów Pomocy Społecznej.
Kulminacją mikołajkowego dnia był turniej siatkarski nauczyciele kontra uczniowie, który zakończył się wygraną nauczycieli 2:1, ale tego dnia wszyscy czuliśmy się zwycięzcami dobrej, wspólnej zabawy i wielkiego mikołajowego serca .
Dziękujemy za niezapomnianą atmosferę, wspaniały aplauz oraz zaangażowanie w świąteczne przedsięwzięcie.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19