Herb szkoły

Natalia Skiba powołana do Reprezentacji Polski w piłce nożnej kobiet

Ogromnym sukcesem może się pochwalić Natalia Skiba uczennica klasy 3i Liceum Ogólnokształcącego im. Braci Śniadeckich, która została powołana do kadry narodowej w piłce nożnej kobiet do lat 19.

Natalia na co dzień reprezentuje barwy Slovan Liberec (Czechy) i gra na pozycji bramkarza. Warto podkreślić, iż drużyna z Liberca gra w najwyższej klasie rozgrywkowej czeskiej kobiecej piłki nożnej tzw. “1 liga zen”

Katarzyna Barlewicz, selekcjoner reprezentacji Polski do lat 19 ogłosiła listę 23 powołanych zawodniczek, które odbędą kolejne zgrupowanie przygotowujące do eliminacji Mistrzostw Europy, wśród powołanych zawodniczek znalazła się oczywiście Natalia.

Zgrupowanie rozpocznie się 12 września w Warszawie, później kadra poleci do Budapesztu. W stolicy Węgier Polki rozegrają dwa spotkania z reprezentacją “Madziarek”. Pierwszy mecz odbędzie się 15 września, drugi zaś 18 września. Zespół pod wodzą Katarzyny Barlewicz już w październiku rozegra eliminacje Mistrzostw Europy. Rywalami reprezentacji Polski będą kadry Norwegii, Włoch oraz Azerbejdżanu. 

Trzymamy kciuki !!!