Warning: file_exists(): Unable to find the wrapper "https" - did you forget to enable it when you configured PHP? in /home2/loo/domains/lo.zgorzelec.org/public_html/wp-content/plugins/stratum/includes/scripts-manager.php on line 133
Herb szkoły

Bawimy się kolorowo

Kolory mają na nas ogromny wpływ. Bardzo często decydują o naszym samopoczuciu. Niektórzy całe życie chodzą w czarno-szaro-beżowych ubraniach, a inni tętnią kolorami od stóp do głów. Barwy niosą ze sobą określony ładunek energii – mają wpływ na naszą psychikę i fizjologię, na zdolność do koncentracji, na pragnienia, a nawet na siłę fizyczną! 

Wraz z nastaniem pierwszych jesiennych chłodów, kiedy na dworze coraz częściej pada deszcz, a większość z nas ogarnia „jesienny smutek” Samorząd Uczniowski podjął się inicjatywy poprawienia nastroju wśród Licealistów i zorganizował “Dzień kolorów”. Akcja miała na celu zintegrowanie uczniów między sobą, a także ze swoim wychowawcą poprzez prostą i przyjemną grę. W dzisiejszych czasach, po bardzo długim okresie nauki zdalnej jest to potrzebne, aby uczniowie poczuli większą więź emocjonalną z rówieśnikami, której tak brakowało podczas lockdownów.

Zabawa polegała na tym, że uczniowie poszczególnych klas założyli ubrania w określonym, wcześniej wylosowanym, kolorze. A ponieważ mamy sporo oddziałów różnorodność barw była ogromna.

Komisja konkursowa I miejsce przyznała klasie 3J, która w nagrodę otrzymała Złoty bilet.

Wyniki konkursu

Dziękujemy za udział w zabawie

Samorząd Uczniowski

RODO