Warning: file_exists(): Unable to find the wrapper "https" - did you forget to enable it when you configured PHP? in /home2/loo/domains/lo.zgorzelec.org/public_html/wp-content/plugins/stratum/includes/scripts-manager.php on line 133
Herb szkoły

Dni otwarte

W dniu 16.10.2013 roku
Spotkanie wychowawców z rodzicami
godz.16.30 – 17.00
oraz
godz. 17.00 – 18.00
Drzwi otwarte (dyżury wszystkich nauczycieli)
 

Klasa I “a” – mgr Karolina Prusiecka- gabinet nr 73
Klasa I “b” – mgr Magdalena Siemaszko – gabinet nr 45
Klasa I “c” – mgr Bogdan Szymański – gabinet nr 71
Klasa I “d” – mgr Anna Oleksyn – gabinet nr 75
Klasa I “e” – mgr Sylwia Wojciechowska – gabinet nr 72

Klasa II “a” – mgr Paweł Pilczuk- gabinet nr 48
Klasa II “b” – mgr Rafał Pozauć – gabinet nr 79
Klasa II “c” – mgr Beata Łężny – gabinet nr 53
Klasa II “d” – mgr Renata Rak – gabinet nr 88
Klasa II “e” – mgr Dorota Chitruń – gabinet nr 67
Klasa II “f” – mgr Tomasz Mańkowski- gabinet nr 52

Klasa III “a” – mgr Marta Bukowa – gabinet nr 59
Klasa III “b” – mgr Kornelia Bogdziewicz- gabinet nr 70
Klasa III “c” – mgr Kazimierz Walotka – gabinet nr 86
Klasa III “d” – mgr Elżbieta Chmura – Grzegorowska – gabinet nr 46
Klasa III “e” – mgr Justyna Cebulska – gabinet nr 84
Klasa III “f” – mgr Beata Stypczyńska – gabinet nr 55

Język polski

1. mgr Bogdan Szymański – gabinet nr 71
2. mgr Bogumiła Siemiatycka – gabinet nr 58
3. mgr Beata Stypczyńska – gabinet nr 55
4. mgr Beata Łężny – gabinet nr 53
5. mgr Karolina Prusiecka – gabinet nr 73

Matematyka

1. mgr Krystyna Dudek – gabinet nr 59
2. mgr Małgorzata Zosik – gabinet nr 79
3. mgr Sylwia Wojciechowska – gabinet nr 72
4. mgr Dorota Chitruń – gabinet nr 67

Język angielski

1. mgr Jerzy Krajewski – gabinet nr 64
2. mgr Piotr Nowak – gabinet nr 81
3. mgr Justyna Cebulska – gabinet nr 84
4. mgr Małgorzata Pasławska – gabinet nr 85
5. mgr Edyta Woźniak – gabinet nr 51

Język niemiecki

1. mgr Aneta Błaszkiewicz – gabinet nr 54
2. mgr Alicja Świrska – gabinet nr 77
3. mgr Regina Semenowicz – gabinet nr 78
4. mgr Kornelia Bogdziewicz – gabinet nr 70
5. mgr Elżbieta Chmura – Grzegorowska – gabinet nr 46

Historia

1.mgr Magdalena Siemaszko – gabinet nr 45
2.mgr Tomasz Mańkowski – gabinet nr 52
3.mgr Rafał Pozauć – gabinet w-f – sala sportowa

Wiedza o społeczeństwie

1. mgr Henryk Kramarzewski – gabinet wicedyrektora nr 34
2.mgr Magdalena Siemaszko – gabinet nr 45
3.mgr Bogdan Szymański – gabinet nr 71
4.mgr Rafał Pozauć – gabinet w-f – sala sportowa

Biologia

1.mgr Anna Oleksyn – – gabinet nr 75

Edukacja dla bezpieczeństwa

1.mgr Anna Oleksyn – gabinet nr 75
2. mgr Kornelia Bogdziewicz – gabinet nr 70

Geografia

1. mgr Kazimierz Walotka – gabinet nr 86

Fizyka

1. mgr Dorota Chitruń – nieobecna
2. mgr Krystyna Stokłosa – pokój nauczycielski

Informatyka

1. mgr Paweł Pilczuk – gabinet nr 49
2. mgr Małgorzata Zosik – gabinet nr 79

Chemia

1.mgr Renata Rak – gabinet nr 87

Wychowanie fizyczne

1. mgr Katarzyna Kondratnik – gabinet w-f – sala sportowa
2. mgr Bartłomiej Czarnecki- gabinet w-f – sala sportowa
3. mgr Rafał Pozauć – gabinet w-f – sala sportowa
4. mgr Danuta Serafińska – gabinet dyrektora
5. mgr Marta Bukowa – gabinet w-f – sala sportowa

Podstawy Przedsiębiorczości

1. mgr Henryk Kramarzewski – gabinet wicedyrektora nr 34
2. mgr Magdalena Siemaszko – gabinet nr 45

Religia

1.mgr Katarzyna Przytulska- gabinet nr 76
2.ks. mgr Marcin Konieczny – gabinet nr 76

Pedagog

1.mgr Marta Łyczkowska – gabinet nr 41