Warning: file_exists(): Unable to find the wrapper "https" - did you forget to enable it when you configured PHP? in /home2/loo/domains/lo.zgorzelec.org/public_html/wp-content/plugins/stratum/includes/scripts-manager.php on line 133
Herb szkoły

Drzwi otwarte 15.11.2018 r.

Informujemy, że 15.11.2018 r. w Liceum Ogólnokształcącym im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu odbędą się Drzwi Otwarte.

 

Zebranie Rady Rodziców

15.11.2018 r.

godz. 16.30 – 17.00 (czytelnia)

 

Spotkanie wychowawców klas I-III z rodzicami

15.11.2018 r.

godz. 17.00 – 17.30

 

Klasa I A –  Tomasz Mańkowski – gabinet nr 58

Klasa I B – Agnieszka Hładyszewska – gabinet nr 73

Klasa I C – Beata Łężny – gabinet nr 53

Klasa I D – Katarzyna Przytulska – nauczyciel nieobecny

Klasa I E – Elżbieta Tymińska – gabinet nr 67

 

Klasa II A –  Paweł Pilczuk – gabinet nr 69

Klasa II B – Kazimierz Walotka – gabinet nr 86

Klasa II C – Bogdan Szymański – nauczyciel nieobecny

Klasa II D – Renata Rak – gabinet nr 88

Klasa II E – Sylwia Wojciechowska – nauczyciel nieobecny

 

Klasa III A –  Krystyna Dudek – gabinet nr 59

Klasa III – Karolina Prusiecka – gabinet nr 79

Klasa III C – Rafał Pozauć – gabinet nr 52

Klasa III D – Anna Oleksyn  – gabinet nr 75

Klasa III E – Ewelina Mielewczyk – gabinet nr 65

Klasa III F – Małgorzata Pasławska – gabinet nr 85

 

Dyżury nauczycieli przedmiotów 

15.11.2018 r.

godzina: 17:30-18:30

 

Język polski

  1. Beata Stypczyńska – nauczyciel nieobecny (wycieczka klasowa)
  2. Beata Łężny gabinet nr 53
  3. Karolina Prusiecka – gabinet nr 79
  4. Bogdan Szymański – nauczyciel nieobecny (wycieczka klasowa)

 

Matematyka

  1. Krystyna Dudek – gabinet nr 59
  2. Małgorzata Zosik – gabinet nr 87
  3. Sylwia Wojciechowska nauczyciel nieobecny (wycieczka klasowa)
  4. Dorota Chitruń – gabinet dyrektora
  5. Elżbieta Tymińska – gabinet 67

 

Język angielski

  1. Jerzy Krajewski –gabinet nr 64
  2. Piotr Nowak – nauczyciel nieobecny
  3. Justyna Cebulska gabinet nr 84
  4. Małgorzata Pasławska gabinet nr 85
  5. Barbara Pilczuk nauczyciel nieobecny

 

Język niemiecki

  1. Aneta Błaszkiewicz – gabinet nr 54
  2. Agnieszka Hładyszewska – gabinet nr 73
  3. Elżbieta Chmura – Grzegorowska gabinet nr 46

 

Historia

  1. Magdalena Siemaszko gabinet wicedyrektora nr 34
  2. Tomasz Mańkowski gabinet nr 58
  3. Rafał Pozauć – gabinet nr 52

 

Wiedza o społeczeństwie

  1. Magdalena Siemaszko gabinet wicedyrektora nr 34
  2. Tomasz Mańkowski gabinet nr 58
  3. Rafał Pozauć gabinet nr 52

 

Biologia, przyroda

  1. Anna Oleksyn gabinet nr 75

 

Edukacja dla bezpieczeństwa

  1. Anna Oleksyngabinet nr 75

 

Geografia

  1. Kazimierz Walotka gabinet nr 86

 

Fizyka

  1. Ewelina Mielewczyk – gabinet nr 65

 

Informatyka

  1. Paweł Pilczuk – gabinet nr 69

 

Chemia

  1. Renata Rak – gabinet nr 88

 

Wychowanie fizyczne

  1. Tadeusz Morawski gabinet wf – sala sportowa
  2. Marta Bukowa – gabinet wf – sala sportowa
  3. Katarzyna Kondratnik – gabinet wf – sala sportowa
  4. Artur Garboliński – gabinet wf – sala sportowa

 

Podstawy Przedsiębiorczości

  1. Magdalena Siemaszko – gabinet wicedyrektora nr 34
  2. Kazimierz Walotka – gabinet nr 86

 

Religia

  1. Katarzyna Przytulska nauczyciel nieobecny
  2. Adam Szpotański pokój nauczycielski

 

Pedagog

  1. Marta Łyczkowska – gabinet pedagoga