Warning: file_exists(): Unable to find the wrapper "https" - did you forget to enable it when you configured PHP? in /home2/loo/domains/lo.zgorzelec.org/public_html/wp-content/plugins/stratum/includes/scripts-manager.php on line 133
Herb szkoły

Dzień Kandydata na UAM online

Zapraszamy 3 grudnia na Dzień Kandydata online. Tym razem wydarzenie odbędzie się na specjalnie przygotowanej platformie internetowej adresowanej do maturzystek i maturzystów oraz wszystkich zainteresowanych studiowaniem na UAM.

Scena główna na platformie ruszy o godz. 13.00. Można będzie dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o samej uczelni, procesie rekrutacji, warunkach studiowania, pomocy materialnej, organizacjach studenckich czy wymianie zagranicznej. Link do platformy: https://dzienkandydata.amu.edu.pl/info.

Od 14.15 zainteresowani będą mogli uczestniczyć w specjalnych wideorozmowach wydziałowych lub kierunkowych, gdzie znajdą odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące studiów.

Aby wziąć udział w Dniu Kandydata należy zarejestrować się na platformie https://dzienkandydata.amu.edu.pl/info Dzień Kandydata online uczelnia organizuje już po raz czwarty. Ostatnia edycja online zgromadziła 18 tys. użytkowników. Po raz pierwszy do kontaktu z zainteresowanymi, uczelnia wykorzysta specjalnie przygotowaną platformę, na którą będzie można wejść także po zakończeniu Dnia Kandydata, aż do następnej, majowej edycji.