Warning: file_exists(): Unable to find the wrapper "https" - did you forget to enable it when you configured PHP? in /home2/loo/domains/lo.zgorzelec.org/public_html/wp-content/plugins/stratum/includes/scripts-manager.php on line 133
Herb szkoły

Etap wojewódzki 67. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego rozstrzygnięty !!!

Do Głogowa przyjechali najlepsi recytatorzy z całego Dolnego Śląska. Na scenie teatru im. Andreasa Gryphiusa swoje talenty pokazali laureaci eliminacji rejonowych w 24 prezentacjach, w czterech kategoriach. Po dniu wypełnionym m.in. warsztatami aktorskimi i wokalnymi, wieczorem na scenie głogowskiego teatru nastąpiło rozstrzygnięcie. Nikola Tetke – uczennica Liceum Ogólnokształcącego im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu otrzymała nominację do etapu ogólnopolskiego w kategorii poezja śpiewana. Akompaniował jej Michał Lisicki.

– Fakt, że tutaj dzisiaj jesteście, świadczy o tym, że jesteście wygranymi wśród swoich rówieśników, ponieważ macie w sobie tę wrażliwość, której dzisiaj jest coraz mniej, to da się zaobserwować, a w was jest tej wrażliwości po prostu dużo – gratulował uczestnikom finału wojewódzkiego Michał Wnuk, kierownik teatru i juror.

Finał ogólnopolski obędzie się pod koniec czerwca. Gratulujemy !!!

RODO