Herb szkoły

Granie na ekranie, czyli problemowe używanie gier cyfrowych przez młodzież – szkolenie dla Rodziców

Granie w gry jest jednym ze sposobów spędzania czasu wolnego nie tylko przez dzieci i młodzież. Czynność ta na stałe wpisała się nie tylko w przestrzeń domu, ale również szkoły, miejsc publicznych, w środkach transportu publicznego, u przyjaciół i znajomych, w pracy, w samochodzie a nawet na specjalnych aren przygotowanych w celu realizacji ogólnoświatowych zawodów i konwentów graczy.

W ramach projektu “Szkoła Odpowiedzialna Cyfrowo” serdecznie zapraszamy na szkoleni on-line dotyczące problemowego używania gier cyfrowych przez młodzież.

Szkolenie przeznaczone jest dla nauczycieli i rodziców.

Rekrutacja rozpoczyna się w poniedziałek 12 kwietnia, liczba osób mogących wziąć udział w szkoleniach dla uczniów i wykładach dla rodziców i nauczycieli jest ograniczona.

Cykliczne szkolenia dla rodziców i nauczycieli odbywać się będą w wyznaczonych terminach o godzinie 18:00 i będą trwać 90 minut + pytania.

Liczba miejsc jest ograniczona do 100 osób w każdym województwie prosimy o rozesłanie linku do rejestracji rodzicom i swoim nauczycielom jak najszybciej jest to możliwe wszak decyduje kolejność zgłoszeń.

Link do rejestracji:
https://dbamomojzasieg.pl/panel-rejestracyjny-granie-na-ekranie-wyklad-dla-rodzicow-i-nauczycieli/