Warning: file_exists(): Unable to find the wrapper "https" - did you forget to enable it when you configured PHP? in /home2/loo/domains/lo.zgorzelec.org/public_html/wp-content/plugins/stratum/includes/scripts-manager.php on line 133
Herb szkoły

Konkurs Bożonarodzeniowy

Tradycją Liceum Ogólnokształcącego im. Braci Śniadeckich jest coroczny Konkurs Bożonarodzeniowy i kiermasz prac. Od lat też dochód ze sprzedaży zostaje w całości przeznaczony na pomoc potrzebującym. W tym roku szkolnym zaangażowanie społeczności szkolnej przeszło wszelkie oczekiwania zarówno pod względem ilości prac, staranności wykonania, jak i przekazanych datków w postaci gotówki i słodyczy.

Jury ustaliło następujący werdykt:

KATEGORIA INDYWIDUALNA

I miejsce: Anna Antoniszyn, kl. 2C (stroik)

II miejsce: Szymon Granda, kl. 2C (obrazek)

III miejsce: Athina Łazarska, kl. 1E (stroik)

Wyróżnienia: Jagoda Szwabo, kl. 3C (stroiki, kartki), Igor Filipowicz, kl. 1C (pierniki), Milena Sroczek, kl. 1A (bombki)

KATEGORIA KLASOWA

Złoty Bilet otrzymują trzy klasy: klasa IB, klasa IC, klasa IIA

Torby słodkości i 1267 złotych dziś przekazaliśmy na Stowarzyszenie MONAR Dom Samotnych Matek z Dziećmi MARKOT w Zgorzelcu.

Jeszcze raz wszystkim osobom zaangażowanym w to niezwykłe szkolne przedsięwzięcie – uczniom i uczennicom, ich rodzicom, nauczycielom i nauczycielkom, hojnym kupującym, bardzo serdecznie dziękujemy!

RODO