Warning: file_exists(): Unable to find the wrapper "https" - did you forget to enable it when you configured PHP? in /home2/loo/domains/lo.zgorzelec.org/public_html/wp-content/plugins/stratum/includes/scripts-manager.php on line 133
Herb szkoły

Konrad Masłowski i Paweł Korbut Finalistami XIII Ogólnopolskiego Konkursu Papieskiego

Konkurs Papieski to największy w Polsce konkurs dotyczący wiedzy o życiu i nauczaniu Jana Pawła II. Projekt ten realizowany przez Instytut Tertio Milennio od przeszło 13 lat, z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością wśród młodzieży. Głównym celem tej inicjatywy jest rozpowszechnianie bogactwa myśli i czynu papieża Jana Pawła II wśród młodzieży szkół ponadgimnazjalnych.

Do finału, który odbędzie się 3 czerwca 2017 zakwalifikowali się Konrad Masłowski z klasy 2D i Paweł Korbut z klasy 1D – będą bronili eseju, który napisali w ramach II etapu konkursu – przed specjalnie powołaną do tego komisją. Finały będą odbywały się w miastach od których pochodzą nazwy regionów. Zwycięzcy Konkursu w poszczególnych regionach w nagrodę wyjeżdżają na wycieczkę do Rzymu.

Serdecznie gratulujemy zakwalifikowanym oraz  życzymy owocnych przygotowań przed ostatnim etapem konkursowych zmagań !

XIII-Konkurs_logo