Warning: file_exists(): Unable to find the wrapper "https" - did you forget to enable it when you configured PHP? in /home2/loo/domains/lo.zgorzelec.org/public_html/wp-content/plugins/stratum/includes/scripts-manager.php on line 133
Herb szkoły

Nagrody Starosty Powiatu Zgorzeleckiego

1 września 2016 r. w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu odbyła się uroczystość wręczenia nagród stypendialnych uczniom szkół ponadgimnazjalnych przez Starostę Powiatu Zgorzeleckiego Panią Urszulę Ciupak.

Nagrody starosty były uhonorowaniem uczniów i absolwentów za ich wyniki w nauce, sporcie, życiu społecznym i artystycznym, jakie odniesione zostały w roku szkolnym 2015/2016. Liczną grupę nagrodzonych stanowili uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu.

Stypendystami zostali:

  1. Aftyka Kacper klasa I B
  2. Grzeszczuk Barbara klasa I D
  3. Kostrzewa Wiktoria klasa I D
  4. Liszka Paweł klasa I D
  5. Masłowski Konrad klasa I D
  6. Rajczakowski Marcin klasa I D
  7. Tysowska Agata klasa I D
  8. Wenecki Mikołaj klasa I D
  9. Brodniak Paweł klasa I E
  10. Fijałkowska Martyna klasa I E
  11. Taboła Karolina klasa I E
  12. Malec Evelyn klasa I F
  13. Zdanowicz Paulina klasa I F
  14. Furtak Adam klasa II A
  15. Gorgolik Iga klasa II A
  16. Kulas Natalia klasa II B
  17. Ptak Adam klasa II B
  18. Rokicki Konrad klasa II C
  19. Karska Julia klasa II D
  20. Kopaczyńska Adrianna klasa II D
  21. Prudzienica Anna klasa II D
  22. Bajda Jan klasa II E
  23. Bąk Agata klasa II E
  24. Kadłuczka Patryk klasa II E
  25. Karmasz Paweł klasa II E
  26. Kawicz Martyna klasa II E
  27. Klimczak Karolina klasa II E
  28. Kmieć Marika klasa II E
  29. Łachacz Barbara klasa II E
  30. Paluchowski Patryk klasa II E
  31. Walczak Marta klasa II E
  32. Biedak Beniamin klasa III A
  33. Bilińska Marta klasa III B
  34. Śmigiel Paulina klasa III B
  35. Biernacki Karol klasa III C
  36. Kosiorek Piotr klasa III C
  37. Orpel Agata klasa III C
  38. Winnicka Agata klasa III C
  39. Leśniak Magdalena klasa III D
  40. Oleksyn Krzysztof klasa III D
  41. Podbielska Julia klasa III D
  42. Andryjiszyn Sandra klasa III E
  43. Lickindorf Damian klasa III E
  44. Nastalski Fabian klasa III E
  45. Zalewski Patryk klasa III E
  46. Żukowski Bartosz klasa III E

 

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratuluje Dyrekcja szkoły, grono pedagogiczne i uczniowie.

 

dsc_2625

dsc_2702

dsc_2703

dsc_2704

dsc_2705

dsc_2710

dsc_2712

dsc_2715

dsc_2717

dsc_2727

dsc_2733

dsc_2737

dsc_2740

 

autor zdjęć: Starostwo Powiatowe w Zgorzelcu