Warning: file_exists(): Unable to find the wrapper "https" - did you forget to enable it when you configured PHP? in /home2/loo/domains/lo.zgorzelec.org/public_html/wp-content/plugins/stratum/includes/scripts-manager.php on line 133
Herb szkoły

Nauczyciel na medal – nominacje uczniów i rodziców

Miło nam poinformować, że Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu uzyskało nominację do tytułu SZKOŁY ROKU województwa dolnośląskiego w plebiscycie Nauczyciel na medal.  Nominacja została zgłoszona przez uczniów i ich rodziców w konkursie organizowanym przez Gazetę Wrocławską pod honorowym patronatem p. Cezarego Przybylskiego – Marszałka Województwa Dolnośląskiego.

Nominację już uzyskali p. Elżbieta Tymińska, p. Sylwia Wojciechowska, p. Kazimierz Walotka, p. Katarzyna Przytulska i p. Jerzy Krajewski. Informujemy, że do 31 października 2018 r. można nominować pozostałych nauczycieli, instrukcje i terminarze zamieszczamy pod linkiem:

https://gazetawroclawska.pl/nauczyciel-na-medal-2018-glosuj-na-najlepszych-nauczycieli-szkolnych-i-akademickich-oraz-szkoly-w-swoim-powiecie/ar/13513079

Sama nominacja jest dużym wyróżnieniem, ale liczymy na głosy naszych uczniów za pośrednictwem najlepszego i najskuteczniejszego sposobu jakim jest aktywność w serwisie Facebook, dzięki temu można zdobyć bardzo dużo głosów w krótkim czasie.