Herb szkoły

Rozdział zakończony, przygoda trwa – Pożegnanie absolwentów

W Liceum Ogólnokształcącym im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu odbyło się uroczyste pożegnanie maturzystów, którzy zakończyli swoją edukacyjną podróż w murach naszej placówki.

Uroczysty apel była okazją do podsumowania czterech lat pracy i do wyróżnienia najlepszych absolwentów, którzy ze wzorowym wynikiem ukończyli naukę, otrzymując świadectwa z paskiem. Ich ciężka praca i determinacja zostały nagrodzone gromkimi brawami i nagrodami, które im wręczono.

Pani dyrektor pogratulowała abiturientom ich dojrzałości, życzyła wiary we własne siły i umiejętności, mądrego wykorzystania wiedzy w dorosłym życiu, wielu sukcesów w życiu prywatnym, odkrywania pasji i realizowania marzeń, radości z życia i oczywiście powodzenia na egzaminie maturalnym.

Z pewnością był to dzień szczególny, pełen wrażeń. Mamy nadzieję, że zapadnie on na długo w pamięci tegorocznych absolwentów. Atmosfera skłaniała do refleksji, wspomnień i rozmów o marzeniach i planach, które już wkrótce staną się dla Maturzystów rzeczywistością. 

Wszystkim Absolwentom życzymy powodzenia na egzaminie maturalnym oraz wszystkiego dobrego w dalszym dorosłym życiu prywatnym i zawodowym.

Nie zapominajcie o swojej szkole, wspominajcie czasem miłe chwile w niej spędzone i odwiedzajcie jej mury.

Serdecznie dziękujemy uczniom z klasy 1D oraz 3D którzy poświęcili swój czas i przygotowali apel pod okiem Pani Anny Gadomskiej. Podniosłości całemu wydarzeniu dodała piękna dekoracja, w której przygotowanie zaangażowała się p. Aleksandra Piotrowska.

RODO