Warning: file_exists(): Unable to find the wrapper "https" - did you forget to enable it when you configured PHP? in /home2/loo/domains/lo.zgorzelec.org/public_html/wp-content/plugins/stratum/includes/scripts-manager.php on line 133
Herb szkoły

Szczypiorniści w ataku !

W Jeleniej Górze 06.03. 2018 r. został rozegrany pierwszy półfinał Mistrzostw Strefy Jeleniogórskiej w Piłce Ręcznej Chłopców. W turnieju brały udział reprezentacje szkół ponadpodstawowych będących mistrzami swoich powiatów. Drużyny turniejowe reprezentowały Jelenią Górę, Kamienną Górę i Zgorzelec.

Zawody miały na celu wyłonienie dwójki finalistów, którzy  zmierzą się ze zwycięzcami drugiego półfinału w walce o zwycięstwo i tytuł Mistrza Strefy Jeleniogórskiej. Turniej finałowy odbędzie się 16.03.2018 roku w Jeleniej Górze. Śniadeccy po zaciętej, odważnej walce odnieśli sukces, dzięki czemu  awansowali do ścisłego finału. Naszej reprezentacji gratulujemy i życzymy dalszych zwycięstw, a p. Arturowi Garbolińskiemu składamy podziękowanie za opiekę i wsparcie dla Naszych Szczypiornistów.

 

DSC02929

DSC02931

1

2

3

4