Herb szkoły

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Po 10 miesiącach wytężonej pracy, 23 czerwca 2023 roku nadszedł czas na upragniony wypoczynek. O godzinie 09.00 w sali gimnastycznej odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023.

Część oficjalną uroczystości rozpoczęło przemówienie Etatowego Członka Zarządu Powiatu Zgorzeleckiego Ireneusza Owsiaka podsumowujące kończący się rok szkolny z życzeniami dla wszystkich uczniów, udanych i bezpiecznych wakacji, pełnych wrażeń i słonecznej pogody.
Momentem długo wyczekiwanym przez uczniów było wręczenie przez Panią Dyrektor, przedstawiciela Organu Prowadzącego i Wychowawców świadectw i dyplomów za wysokie wyniki w nauce, stuprocentową frekwencję i sukcesy osiągnięte w konkursach. Podziękowania również zostały złożone rodzicom, którzy aktywnie działali na rzecz szkoły.

Miłą niespodziankę dla wszystkich zebranych przygotowali uczniowie klasy I A i III B. Słodkim prezentem podziękowali koleżankom i kolegom za zaangażowanie, sukcesy i aktywną pracę na rzecz szkoły, jej promocje i rozwój. Uczennica klasy 1A z parterem tanecznym zaprezentowała pokaz tańca towarzyskiego – czym wprawiła wszystkich w słoneczny klimat upragnionych wakacji. Całości dopełniła wakacyjna piosenka w wykonaniu uczniów klas I A i III B warz z wychowawcami panią Jadwigą Proniewicz-Hasiak i panią Aleksandrą Piotrowską.

Po spotkaniu ogólnym, uczniowie poszczególnych klas udali się wraz z wychowawcami do sal lekcyjnych, by we własnym gronie dokonać refleksji nad minionymi miesiącami oraz podzielić się wakacyjnymi planami.

RODO